Marvel’s Avengers, PlayStation 5 için büyük bir güncelleme alacak

Marvel's Avengers oyunundaki kötü karakterlerin oynanabilir olmayacağı da açıklandı.

2020 senesi içerisinde piyasaya sürülecek olan video oyunları, biraz garip bir noktada duruyor; 2020 senesinin sonlarına doğru yeni nesil konsollar çıkacak ve oyuncular bu konsollara geçecek. Bu noktada da Marvel’s Avengers gibi uzun zaman boyunca aktif kalacak olan video oyunlarının kendisini güncellemeye hazırlaması gerekiyor. Şimdi ortaya çıkan bilgilere göre de PlayStation 5 ve Xbox Scarlett için bu yapıt güncellenecek.

Avengers

Marvel’s Avengers, tek nesilde kalmayacak

HipHopGamer isimli bir YouTube kanalı, Crystal Dynamics ile bir röportaj gerçekleştirdi. Bu röportaj aracılığı ile öğrenmiş olduk ki geçtiğimiz haftalarda tanıtılmış olan Ms. Marvel, oyuna sonradan eklenmemiş. Aslında geliştirici ekip, en başından beri bu karakterin temel oyunda olmasını planlıyormuş. Ayrıca, Ms. Marvel gibi hikayede ilerledikçe yeni kahramanların açılacağı da ekip tarafından onaylandı.

Yapılan açıklamaların devamına göre bu video oyunu, PlayStation 5 konsolundan tamamen yararlanacak. Bu konsol sayesinde hem görsellik, hem performans, hem de oynanış iyileştirilecek. Geliştirici ekip, Xbox Scarlett için herhangi bir şey söylemedi ama Sony şirketinin konsoluna gelecek olan desteğin, Microsoft şirketinin konsoluna da gelebileceğini tahmin ediyoruz. Bu sayede, yeni nesilde de bu oyun oynanmaya devam edebilecek.

Crystal Dynamics, Marvel’s Avengers oyunundaki kötü karakterlerin oynanabilir olmayacağını açıklayarak bazı oyuncuları üzdü ama zaten hikayenin mantığına göre de oyunun bu şekilde işlemesi gerekiyordu. Ayrıca yine bu röportaj sayesinde öğrenmiş olduk ki bu video oyununda ikili veya üçlü olarak gerçekleştirilebilecek takım hareketleri yer alacak. Tabii bu hareketlerin nasıl gerçekleştirileceği hakkında hiçbir bilgimiz bulunmuyor.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x