Marvel’s Avengers oyununa Kate Bishop, 8 Aralık 2020’de geliyor

Marvel's Avengers için Operation: Taking Aim ve Operation: Future Imperfect sonunda gösterildi.

Marvel’s Avengers oyununun ilk kahramanı aslında Ekim 2020 içerisinde gelecekti ama bolca erteleme yaşandı. Şimdi ise geliştirici ekip, yeni bir açıklama yaparak, oyunun ilk kahramanının 8 Aralık 2020 tarihinde oyuna ekleneceğini belirtti. Bu kahraman ise daha önce de açıklandığı üzere Kate Bishop olacak. Ekibin söylediğine göre Operation: Taking Aim, oyunun birinci sezonunu başlatacak ve bahsi geçen kahramanı da oyunculara tanıtacak. Ayrıca bu karakter, kendisine ait olan yepyeni bir hikaye ile gelecek. Bu sayede, hikaye temelli içerik seven oyuncular da bir kere daha bu oyuna geri dönebilecek.

Avengers

Marvel’s Avengers, kadrosunu ilk defa genişletiyor

Haberimizin en tepesinden izleyebileceğiniz tanıtım videosu boyunca sizler de Kate Bishop isimli yeni kahramanımızın oynanış görüntülerini görebilirsiniz ve hikayeden bazı kesitler izleyebilirsiniz. Yalnız bu görüntülerin ilk çeyreğinde, oyuna eklenecek olan iki farklı bölüm sonu karşılaşması görünüyor. Bu yüzden de sürprizleri kaçırmamak istiyorsanız, görüntüleri izlememenizi öneriyoruz. Görüntüleri izlemeye devam edecek olursanız ise kahramanın yeteneklerinden, saldırı tiplerinden ve savaş alanında nasıl ilerlediğinden kesitler görebiliyorsunuz ve daha detaylı bilgilerin sahibi olabiliyorsunuz.

Kate Bishop, bu oyun için gelecek ilk ve son içerik de olmayacak. İkinci sezonda Kate Bishop ile başlatılan hikaye devam edecek ve oyuncular, Operation: Future Imperfect ile tanışacak. Oyunun ikinci sezonunda eklenecek olan kahraman ise tabii ki Hawkeye olacak. İkinci sezonda oyuncular, tüm umudun kaybolmuş olduğu bir geleceğe yolculuk yapacak ve oldukça şaşırtıcı bir bölüm sonu karşılaşması göreceğiz. Bu sezon, 2021’in ilk çeyreğinde başlayacak ve gerekli tanıtım, çok yakın zamanda gerçekleştirilecek. Operation: Taking Aim ve Operation: Future Imperfect içeriklerini merakla bekliyor olacağız.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x