Marvel’s Avengers oyununun sürekli düşen oyuncu sayısı hakkında açıklama yapıldı

Crystal Dynamics, Marvel's Avengers oyununa oyuncuların geri döneceklerinden emin olduklarını belirtti.

Birkaç hafta önce çıkışını gerçekleştirmiş olan Marvel’s Avengers, her geçen gün oyuncularını kaybediyor. Bunun sebebi ise oyunda bolca hata olması ve uzun vadede oyuncuları kendisine bağlayabilecek içeriklere sahip olmaması. İşte bu sebepten ötürü de oyunun bilgisayardaki oyuncusu sayısı 1000’in altına düştü ve insanlar, oyuncu eşleştirme sisteminde problemlerle karşılaşmaya başladı. Konsollardaki oyuncu sayısını bilmiyoruz ama oralarda da rakamın benzer olduğu tahmin ediliyor; aynı oyuncu eşleştirme problemleri konsollarda da yer alıyor.

Avengers

Marvel’s Avengers, kendisini düzeltmek için çalışacak

Crystal Dynamics ise bahsi geçen konu hakkında resmi bir açıklama yaparak, oyuncuların bu yapıta geri döneceğinden emin olduklarını belirtti. Tabii ortada hiçbir sebep yokken, oyuncular Marvel’s Avengers oyununu tekrar oynamaya başlamayacak. Özellikle önümüzdeki haftalarda çok büyük oyunların ve tabii ki yeni nesil konsolların piyasaya sürüleceğini göz önünde bulundurursak, Crystal Dynamics ekibinim işi zor olacaktır. Bu ekip yine de yeni güncellemelerle, hata düzeltmeleri ile ve tabii ki yeni içeriklerle oyuncuları bu yapıta geri çekebileceklerini düşünüyor.

Yapılan açıklamalara göre önümüzdeki haftalarda bu oyuna yeni bir War Zone tipi olan Tachyon Rifts eklenecek. Aynı zamanda oyuncuların karşısına yani bir Outpost da çıkacak ve aslında bu Outpost, gelecek hikaye temelli içeriklerin başlayacağı nokta olarak kullanılacak. Son olarak, en stratejik ve en zorlu oyun modu olması planlanan AIM’s Cloning Lab da oyuncuların karşısına yakında çıkacak. Tüm bunlardan sonra da tabii ki Kasım 2020 ve Aralık 2020 içerisinde ayrı ayrı iki farklı kahraman oyuna eklenecek. Tüm bunlar yapılırken, hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler için güncellemeler de yayımlanacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x