Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Legends of Runeterra için açık beta tarihi açıklandı

Riot Games tarafının yeni kart oyunu, kısa bir süre sonra oyuncuların beğenisine sunulacak.

League of Legends isimli yapımlarıyla video oyunu dünyasına büyük bir etki bırakan Riot Games ekibinin bir dizi farklı oyun üzerinde çalıştıklarını biliyorduk. Bu yapımların bazıları, geliştirme aşamalarının henüz başındalar. Riot Games bünyesindeki bazı yeni yapımlar ise oyuncuların beğenisine sunulmaya başlıyor. Okumakta olduğunuz haberimizde ise bu ekibin yeni oyunlarından Legends of Runeterra için bir açık beta tarihinin belirlendiğini söylemek istiyoruz. 

Legends of Runeterra

Legends of Runeterra oyununun açık betası, oldukça yakın bir tarihte başlayacak

Bir kart oyunu olan Legends of Runeterra oyununun açık betası, 24 Ocak 2020 tarihinde başlayacak. Bu açık beta süreci PC üzerinde aktif olacak ve dileyen oyuncular açık beta sürecine katılım sağlayabilecekler. Ayrıca, 20 Ocak 2020 tarihinden önce ön kayıt yaptıran kullanıcılar, bahsettiğimiz açık beta sürecine bir gün öncesinden dahil olabilecekler.

2019 senesinin Ekim ayında duyurusu yapılan bu yapımın 2020 senesinin içerisinde çıkışını gerçekleştireceği söyleniyor. Ücretsiz olacak olan bu kart oyunu, League of Legends oyununun temasını kullanacak ve oyundaki gelişim aşamaları yine League of Legends gibi bir sisteme bağlı olacak. Bir diğer deyişle, Riot Games tarafının oyuncuların zihinlerini fazla bulandırmadan, aşina oldukları bir temayla karşımıza çıkmaya hazırlandığını söyleyebiliriz.

Bu arada, üst kısımda bahsettiğimiz açık beta sürecinin yalnızca PC için gerçekleşeceğini belirttik ama bu kart oyunu yalnızca PC için çıkışını gerçekleştirmeyecek. Yapılan açıklamalara göre haberimize konu olan yapımın PC ile birlikte mobil platformlar için geliştirildiğini hatırlatalım. Bu türe ve League of Legends evrenine merakınız bulunuyorsa, belirttiğimiz tarihi bir kenara not etmenizi önererek sözlerimizi sonlandıralım.  

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x