Lady Gaga, Cyberpunk 2077 oyununda yer alabilir

Ortaya çıkan yeni raporlara göre bu iş birliği E3 2019 sırasında duyurulacak.

CD Projekt RED tarafından geliştirilen Cyberpunk 2077, oyuncular tarafından merakla beklenen bir video oyunu. Geçen günlerde ortaya çıkmış olan yeni bir bilgi ise bazı oyuncuları çok daha fazla heyecanlandırabilir; ortaya çıkan bu bilgilerde Lady Gaga isimli popüler şarkıcının, bahsettiğimiz video oyununda düzenli bir karakter olarak yer alacağı belirtiliyordu. Dilerseniz bu konunun detaylarına, haberimizin devamında bir göz atalım; vermemiz gereken birkaç farklı bilgi var.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 için bu bilgi E3 2019’da karşımıza çıkacak

ActuGaming tarafından gelen raporlara göre CD Projekt RED ile Lady Gaga, 2018 senesinin sonlarına doğru birlikte çalışmaya başladı. Lady Gaga, Polonya içerisindeki hareket yakalama stüdyosuna gitti ve oyun için birçok farklı animasyon kaydettirdi. Bu sırada bu şarkıcının benzerliği de oyun için alındı. Bahsetmiş olduğumuz internet sitesi, CD Projekt RED tarafından bu bilginin E3 2019 sırasında verileceğini düşünüyor.

İnternet alemindeki oyuncular ise bu haberden oldukça memnun kaldı. Okuduğumuz birçok yoruma göre oyuncular, bu şarkıcıyı oyun içerisinde görmek için, onunla birlikte bir yan görev yapmak için oldukça heyecanlı. Ayrıca bu kişinin tarzının da genel anlamda Cyberpunk 2077 oyununa uygun olduğunu söyleyebiliriz herhalde.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir