Kerbal Space Program: Enhanced Edition Complete, konsollar için çıktı

Kerbal Space Program: Enhanced Edition Complete, temel oyunun yanında History and Parts Pack ve Breaking Ground ile geliyor.

Private Division ve Squad, bugün yeni bir açıklama yaparak PlayStation 4 ve Xbox One için dijital olarak sunulan ve içerisinde Kerbal Space Program oyununun yanında daha önceden PC platformu için çıkmış olan iki farklı genişleme paketi, History and Parts Pack ve Breaking Ground isimli paketin de dahil olduğu indirimli bir şekilde satılan Kerbal Space Program: Enhanced Edition Complete sürümünün piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Bu paket, 59,99 Euro karşılığında PlayStation Store ve Microsoft Store isimli mağazalar aracılığı ile konsol oyuncularına satılacak.

Kerbal Space Program

Kerbal Space Program: Enhanced Edition Complete, konsollarda en geniş deneyimi sunuyor

Bahsi geçen bu özel paket, temel oyundaki tüm içeriği bir araya getiren, oyunun en büyük konsol paketi olarak görünüyor. Paketin içerisinde ana oyunun yanında, tarihi ve gerçek olaylardan esinlenmiş ek görevler, fırlatma alanları ve kıyafetler sunan History and Parts Pack ile yeni robotik parçalarla, bilimsel veri toplamanıza yarayacak genişletilmiş alet seçenekleri sunan Breaking Ground ögesini barındırır. Tüm bu genişletme paketleri aracılığı ile oyuncular, kendi deneyimlerini zenginleştirebilir. Temel oyunun üzerine yeni içerikler, bu paketler ile eklenebilir.

Tüm bunların haricinde, yeni sürümü çıkan oyunumuz bu yıl dokuzuncu yaşını kutluyor! Bu sürekli gelişen oyunun büyüleyici yolculuğunda geriye dönük özel bir yıl dönümü videosu izlemek için haberimizin en tepesine göz atabilirsiniz. Bu video sayesinde oyunu çok daha iyi bir şekilde de tanıyabilirsiniz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x