Genelde sporcular tarafından tercih edilen bir kulaklık markası olan Jaybird, Jaybird RUN isimli kablosuz sporcu kulaklığını ülkemizde satmaya başladı. kablosuz şarj kılıfı sayesinde 12 saat boyunca çalışabilen bu kulaklık, sade tasarımı ve yüksek kaliteli ses çıkışı ile de dikkatleri çekiyor. Sporcular, koşu yaparken veya farklı bir aktiviteyi gerçekleştirirken, bu kulaklık ile hoş bir deneyim yaşayabiliyor. Zaten bu kulaklık, su geçirmez bir yapıya da sahip ve her insanın kulak yapısına uyum sağlayabiliyor.

Jaybird RUN

Bahsetmiş olduğumuz bu ürünün tanıtımı 21 Haziran 2018 tarihinde, Monthly Fitness dergisiyle birlikte, Wyndham Grand İstanbul Levent bünyesinde bulunan Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde gerçekleştirildi. Tabii bu konuda Logitech markasının Türkiye Ülke Müdürü olan Mustafa Uyar da bir açıklama yaptı.

Mustafa Uyar, “Jaybird RUN, müzik dinleyen ve olabildiğince özgür hissetmek isteyen sporculardan ilham alarak yaratıldı. Biz , büyük kulaklıkların koşucularda yarattığı zorlukları anlıyoruz. Jaybird RUN, kulağa tamamıyla uyum sağlayan yapısıyla, tek bir kablo bile olmaksızın müziği iletiyor. Kulaklık taktığınızı bile unutacağınız şekilde kablosuz kulaklık deneyimini mükemmelleştiriyoruz.” dedi.

Dolu bir bataryayla 4 saat kesintisiz müzik sağlayabilen bu ürün, cep boyutundaki şarj kutusu ise toplam 12 saatlik portatif pil ömrü için ek bir sekiz saat sağlıyor. Beş dakikalık şarj bir saatlik çalma süresi veriyor, böylece müzik olmadan yola koyulmanızı engelliyor. Bahsetmiş olduğumuz bu ürün şu sıralar ülkemizde; Boyner, D&R ve Wepublic mağazalarında 1099 TL tavsiye edilen satış fiyatıyla satılmakta.

Etiketler: