Microsoft tarafından hazırlanan ve bir televizyon programı kalitesinde sunulan Inside Xbox programının yeni bölümü yaklaşıyor. İçeriğinde, video oyunu geliştiricileriyle yapılan röportajların, oyunlara dair yeni haberlerin bulunduğu programın belki de en eğlenceli kısmı, canlı yayında topluca oyun oynandığı bölümleridir. Programın önceki bölümlerinde; topluca Xbox One ve Windows 10 özel oyunlarından Sea of Thieves oynandığını görmüştük. Yeni bölümde ise yine bir özel oyunla ilgili içeriklerin geleceğine dair haberler alıyoruz. Inside Xbox programının 3. bölümünde; canlı yayında, topluca State of Decay 2 oynanacak ve oyunun çıkışından önce, en geniş perspektifle görme imkanına ulaşacağız.

Inside Xbox programının 3. bölüm konuğu State of Decay 2

State of Decay 2, Inside Xbox ile görücüye çıkıyor

22 Mayıs 2018 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan State of Decay 2; programın odak noktası olacak. Zombi temalı, kıyamet sonrası hayatta kalma türündeki video oyununun detaylarına programda ulaşılacak. Geliştirme aşamasından, oyunun mekaniklerine, nasıl hayatta kalınacağına kadar pek çok konu, programda masaya yatırılacak. Özellikle oyunun canlı yayında oynanmasıyla; oyunun dinamikleri ve oynanışa dair pek çok çeşitliliğin gösterilmesinin planlandığını belirtelim. Ayrıca; oyunun geliştiricilerinin, Xbox topluluğu tarafından gelen soruları da canlı yayında cevaplayacağını hatırlatalım. Soru göndermek isteyenler, Twitter üzerinden, “#InsideXbox” etiketiyle sorularını yönlendirebilirler.

Inside Xbox programının 17 Mayıs 2018 tarihinde canlı olarak yayınlanacağını hatırlatalım. Programı canlı olarak takip etmek isteyenler; Mixer.com/Xbox, Twitch.tv/Xbox, Facebook.com/Xbox ve Twitter.com/Xbox adreslerinden, programı seyredebilirler. Bakalım; Xbox One ve Windows 10 platformları için özel olarak geliştirilen State of Decay 2, diğer oyun konsollarının birinci parti oyunlarının kattığı etkiye yaklaşabilecek mi, yoksa hayal kırıklığı olarak mı kalacak? Merak edilen tüm soruların yanıtlarını, programda görebileceğiz.

Etiketler:

,