Pokémon GO oyununun temelinde bulunan, Niantic ekibinin klasik oyunlarından olan Ingress, şimdi bir animasyon olarak Netflix platformuna geliyor. Ingress: The Animation adı ile bahsettiğimiz platforma eklenecek olan yapıt, şu sıralar Crafter ve Fuji TV tarafından yapılıyor. Bu animasyonun şimdilik ne zaman yayımlanacağı bilinmiyor fakat raporlara bakacak olursak, yapıtının yayın tarihi 2018’in sonbahar ayları olacak.

Ingress: The Animation

Ingress: The Animation ile video oyunu arasında bir bağ olacak mı?

Yayımlanan raporlara göre bahsetmiş olduğumuz animasyon yapıt ile ana video oyunu arasında bir bağ olacak mı, henüz bilemiyoruz ama bazı bilgilere göre bu animasyon ile Ingress Prime arasında bazı göndermeler bulunacak. 2012 senesinde oyuncular ile buluşan bu mobil video oyunu, tahmin edebileceğiniz gibi Pokémon GO kadar popüler olamadı, Pokémon GO kadar şirkete para kazandıramadı. Fakat şirket, şimdi bu markasını Netflix platformuna taşıyarak yeni bir adım atmaya çalışıyor.

Bahsettiğimiz markanın mobil oyunu, şu sıralar 20 milyon kez indirilme gibi bir başarıya sahip ve bu yüzden Netflix platformunda yayımlanacak olan bu animasyonun, markaya bir başarı getireceğine inanıyoruz bizler. Peki, siz neye inanıyorsunuz? Niantic ekibinin bu yeni projesini görmek, izlemek ister misiniz? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız.

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster