Immortals: Fenyx Rising ve Watch Dogs Legion, Ubisoft Forward 2020 ile gösterildi

Immortals: Fenyx Rising için uzunca bir oynanış videosu yayımlandı; Watch Dogs Legion için ise çok sürpriz iki farklı karakter gösterildi.

Bir zamanlar çok ilgi çeken, Gods & Monsters adında bir video oyunu vardı, bilmem hatırlar mısınız? Ubisoft, neden böyle bir adım attı bilmiyoruz ama o oyunun temeli değiştirildi, Immortals: Fenyx Rising yapıtı karşımıza çıkartıldı. Önceden kaliteli bir video oyununa benzeyen Gods & Monsters, yenilenen vizyonu ile ne yazık ki bizlere basit bir mobil oyundan daha ilerisini andırmayı başaramıyor. Eğer dilerseniz yenilenmiş olan oyunun Ubisoft Forward 2020 sırasında yayımlanmış olan tanıtım videosunu da hemen yukarıdan izleyebilirsiniz. Yalnız, yazımızı hemen terk etmeyin; oyundan bahsetmeye devam edeceğiz

Immortals: Fenyx Rising

Immortals: Fenyx Rising için farklı videolar da yayımlandı

Immortals: Fenyx Rising oyununun duyuru videosundan sonra oynanışı detaylandıran başka bir tanıtım videosu yayımlandı. Neredeyse dört dakika uzunluğunda olan bu video, oyunun yönetmeni tarafından anlatılıyor ve oynanış temellerini tek tek görüyoruz. Temel dövüş anları, hikayenin kendisi, karakter özelleştirme ve güçlendirme olayları, oyunun haritası ve çok daha fazlası hakkında bilgi sahibi olabiliyoruz bu video sayesinde. Ayrıca oyundaki bazı karakterleri, daha doğru tanrıları da görebiliyoruz oynanış videosu sayesinde. Eğer dilerseniz, kendisini hemen aşağıdan sizler de izleyebilirsiniz.

Ubisoft Forward 2020 sırasında Immortals: Fenyx Rising için hem duyuru, hem de oynanış videosu yayımlanmıştı. Etkinliğin kendisi bittikten sonra ise Ubisoft, daha saf bir oynanış görüntüsü ile oyuncuların karşısına çıktı. 11 dakika uzunluğunda olan bu videoda, oyunun bir kısmı oynanıyor ve bir önceki görüntülerde olduğu gibi temel özelliklerden ve daha fazlasından bahsediliyor. Tabii diğer iki videoda olduğu gibi bu videoda da oyuncuların hem isim, hem de vizyon değişikliğine olan nefreti devam ediyor. Uzun süredir Ubisoft tarafından pek sevilmeyen bir yapıt görmüyorduk; bu ilk olacak gibi duruyor.

Watch Dogs Legion da etkinlikte karşımıza çıktı

Ubisoft Forward 2020 etkinliğinde Watch Dogs Legion da gösterildi. Bu oyun için de üç farklı video yayımlandı ve videolardan ilkinde bazı oyuncuların tanıyabileceği bir sanatçı olan Stormzy bulunuyordu. Ubisoft tarafından yapılan açıklamalara göre Stormzy de bu oyunda yer alacak ve hatta kendisinin oyunda özel bir görevi de olacak. Bu görevde tam olarak neler yapacağımızı şu anda bilemiyoruz ama yayımlanan oldukça güzel tanıtım videosunu hemen aşağıdan sizler de izleyebilirsiniz. Görüntülerde bazı kamera arkası çekimler ve daha fazlası da yer alıyor.

Watch Dogs Legion oyununun en önemli noktası, tabii ki Stormzy değil. Bu oyunda oyuncular, tüm karakterleri oynanabilir hale getirebilecek ve Ubisoft Forward 2020 etkinliğinde de bu özelliğin üzerine gidildi. Hemen aşağıdan sizlerin de izleyebileceği tanıtım videosunda, oyunun takıma insan alma özelliği detaylandırıldı. Ayrıca bu video sayesinde öğrenmiş olduk ki her karakter özelleştirilebilir olacak ve ayrıca karakterlerin nadirlik değerleri de olacak. En nadir olan karakterler, en benzersiz özelliklere sahip olacak gibi görünüyor. Eğer bu oyunun en ilgi çekici özelliğini merak ediyorsanız, videosu sonunda geldi.

Stormzy tabii ki ilgi çekici bir karakter ama Ubisoft, son olarak yayımladığı videoda oyuna çok daha ilgi çekici bir karakter ekleyeceğini açıkladı. Açıklamalara göre serinin ilk oyunundan Aiden Pearce, oldukça yaşlanmış bir şekilde bu oyunda yer alacak. Anladığımız kadarıyla Aiden Pearce, sezonluk geçiş ögesi aracılığı ile satılacak. Kendisinin özel bir görev serisi olacak ve tabii ki de Aiden Pearce, takımımızın bir parçası olabilecek, kendisini kontrol edilebilir bir kahraman yapabileceğiz. Aiden Pearce ardından umuyoruz ki ikinci oyundaki karakterimizi de bu yapıtta görebiliriz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x