Crytek’in 22 Şubat 2018 tarihinde biz oyuncuların beğenisine sunmuş olduğu Hunt: Showdown, özellikle çıkışı esnasında ve hemen öncesinde yeri göğü bayağı bir inletmişti, hatırlayabileceğiniz üzere. Oynanış açısından, bizlere çok gergin bir atmosfer sunan yapım, aynı zamanda müthiş ötesi de grafiklere sahipti. Zaten, Crytek denilince de, akla bu tarz görsel ziyafetler geliyor hemen. Şimdiki haberimiz ise, yine tam olarak bu oyun hakkında. Zira, geliştirici ekip, Hunt Showdown için yepyeni bir oynanış fragmanı daha yayımladı.

Hunt Showdown

Yeni Hunt Showdown videosu, oynanış görüntüleri sunuyor

Bu fragman çıkmadan kısa bir süre önce de, henüz hala erken erişim aşamasında bulunan Hunt: Showdown için performans konusunda geliştirmeler getiren bir yama paylaşıldı. Paylaşılan yama ile, CPU konusunda büyük geliştirmeler yapıldı. Bu sayede de, oyuncuların şikayet edip durduğu sorunlara çözüm getirildi. Oyuncular için, oynanış tecrübesini fazlasıyla iyileştiren bu yamadan sonra da, haberimizin en sonunda görebileceğiniz fragman paylaşıldı.

Hemen aşağıdan rahatça izleyebileceğiniz fragman, Crytek ekibinin göz bebeği olan Hunt Showdown oyununun o kasvetli atmosferini gözler önüne seriyor. Tabii, bunu yaparken, sahip olduğu evrenin de ne denli korkunç bir yer olduğunu da gösteriyor. Eğer aşağıda bulunan fragman, sizlerin ilgisini çekmeyi başardıysa ve oyuna bir an önce sahip olmak istiyorsanız ya da denemek istiyorsanız, hemen Steam hesabınıza giriş yapabilirsiniz. Zira, erken erişim aşamasında bulunan oyunu, Steam üzerinde 69 TL gibi bir fiyatla, siz oyuncuları ve destekçilerini bekliyor.

Etiketler: