Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Heavy Rain, Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human oyunlarının PC için çıkış tarihi açıklandı

Ayrıca Quantic Dream stüdyosunun logosu da değiştirildi.

Sony ile anlaşması biten ve tekrardan bağımsız bir video oyunu geliştirme stüdyosuna dönen Quantic Dream; daha önce sadece PlayStation konsolları için piyasaya sürülmüş oyunlarını PC için duyurmuştu. Bu oyunlar da tabii ki Heavy Rain, Beyond: Two Souls ve Detroit: Become Human idi. Bugün ise geliştirici ekip, bu üç oyunun da hem demolarının çıkış tarihini, hem de oyunların ana çıkış tarihi açıkladı.

Detroit: Become Human

Detroit: Become Human için yine de net bir tarih verilmedi

Quantic Dream tarafından yapılan açıklamalara göre 24 Mayıs 2019 tarihinde Heavy Rain oyununun PC için demo sürümü çıkacak. Bu demo ardından, 24 Haziran 2019 tarihinde de oyunun kendisi piyasaya sürülecek. Bu oyun ardından oyuncuların karşısına 27 Haziran 2019 tarihinde demosu ile Beyond: Two Souls çıkacak. Tahmin edebileceğiniz gibi bu oyunun çıkış tarihi de 27 Temmuz 2019 olacak.

Son olarak bir de Detroit: Become Human var tabii ki. Quantic Dream, bu oyun hakkında net bir açıklama yapmadı. Açıklamalara göre bu oyun için demo çok yakında gelecek. Oyunun asıl çıkış tarihi de 2019 senesinin sonbahar ayları içerisinde olacak. Diğer oyunlara verilen tarihlere bakacak olursak, yine demo ile tam oyun arasında 1 aylık bir zaman bırakılacağını düşünebiliriz.

Haberimizi sonlandırmadan önce söyleyelim: Saymış olduğumuz bu üç video oyunu da 6 veya 12 aylığına Epic Games Store platformuna özel olacak. Yani, PC üzerinde Steam kullanıyorsanız bu üç video oyununu da çıkış döneminde ne yazık ki oynayamayacaksınız. Oyuncular da tahmin edebileceğiniz gibi bu durumdan oldukça şikayetçi.

Quantic Dream, logo değişikliğine de gitti

Tüm bunların haricinde, Quantic Dream ekibinin kendi logosunu değiştirdiğini de belirtmek istiyoruz. Eğer dilerseniz, yeni logoyu da hemen aşağıdaki Twitter paylaşımından görebilirsiniz ve yorumlar kısmından, yeni logo hakkında neler düşündüğünüzü bizlere aktarabilirsiniz. Bizler mi? Quantic Dream, bizce güzel bir logo tasarlamış.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir