Daybreak Games tarafından yapılan bir açıklamaya göre H1Z1: Battle Royale oyunu, PlayStation 4 üzerinde 10 milyon oyuncuya ulaştı. Bu sayı giderek artmaya da devam ediyor. Şirkete göre bahsettiğimiz bu başarı, gerçekten göz ardı edilemeyecek kadar önemli.

H1Z1: Battle Royale toplamda 102 milyon saatten fazla oynandı

Sadece PlayStation 4 oyuncuları için özel olarak yeniden düzenlenerek çıkarılan oyun; hızlı, eğlenceli, çılgınca aksiyonlu, konsollar için özel optimize edilmiş ayarlar, radyal silah menüsü, kap ve git silahları ve ekipmanları gibi bir sürü özellik sunuyor. Şirket gerçekten oyunu beğendirmek adına çok çalışmış ve görünen o ki çalışmalar gerçekten işe yaramış. Tabii ki şirket de çalışmalarının boşa gitmemesini sağladıkları için oyunculara hediye vermeyi düşünmüş.

H1Z1: Battle Royale oyununun açık betasının ilk ayında oyuncuların oyuna 102 milyondan fazla saat harcandığını belirten Daybreak Games şirketi, oyunu belirtilen tarihten önce indirmiş olan bütün oyunculara oyun içinde kullanabilecekleri Darkfire kamyonetini ve Sunrise paraşütünü hediye edeceğini açıkladı. Bu hediyelere sadece 27 Haziran 2018 çarşamba gününden önce H1Z1: Battle Royale oyununa giriş yapmış olan oyuncular sahip olabilecekler. Yani eğer 28 Haziran 2018’den sonra oyuna başladıysanız maalesef hediyeleri almaya hak kazanamayacaksınız.

Son olarak söyleyelim, hediyeler belirtilen tarihten önce giriş yapıp oynamış olan bütün oyuncuların envanterlerine otomatik olarak yollanacak. Yani sizin ekstradan bir şey yapmanıza gerek yok. Hediyelerinizi güle güle kullanmanızı diliyoruz.