Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Grand Theft Auto VI, devasa bir açık dünya ile yeni nesil için planlanmış olabilir

Grand Theft Auto VI oyununu geliştiren stüdyo, yeni bir iş ilanı ile oyuncuların karşısına çıktı.

Rockstar Games, şu sıralar hangi video oyunları üzerinde çalışıyor, net olarak bilemiyoruz ama herkes, bu stüdyonun Grand Theft Auto VI üzerinde çalıştığını tahmin ediyor. Grand Theft Auto serisi üzerinde genellikle Rockstar North stüdyosu duruyordu ve bu stüdyo da geçen günlerde oldukça ilginç bir iş ilanı yayımladı. Bu ilana göre GTA 6 oyununun devasa bir açık dünyaya sahip olduğu düşünülebiliyor.

GTA 6

GTA 6, önümüzdeki nesli es geçmeyecek

Yayımlanmış olan iş ilanında Rockstar North, bir animasyon programcısı arıyor. İş ilanının detaylarına baktığımız zaman ise bu programcının dev gibi bir açık dünyaya sahip olan ve yeni nesil konsollar için geliştirilmekte olan bir video oyunu üzerinde çalışacağı söyleniyor. Grand Theft Auto VI için geçmişte yayımlanan söylentilere göre bu oyunun kod adı Project Americas olacaktı; içerisinde 1’den fazla büyük şehir bulunacaktı.

GTA 6 için geçmişteki söylentiler dev gibi bir açık dünyaya sahip olacak derken ve oyunun kod adı da Project Americas olarak karşımıza çıkınca; Rockstar North tarafından bahsedilen bu projenin Grand Theft Auto VI olduğunu düşünüyoruz. Ayrıca bu iş ilanında, karakter temelli bir oyun yapıldığından da bahsediyor ki Grand Theft Auto serileri de sürekli olarak karakter temelli idi. Yani, bu noktada da bir uyum söz konusu.

Tabii bazı oyuncular, bu iş ilanının Bully 2 oyununa ait olabileceğini de düşünüyor; Rockstar Games tarafından çok büyük bir açık dünyaya sahip olabilecek bir Bully oyununun geliştirildiğini düşünmek oldukça güç. Peki, sizce bu iş ilanına ait olan oyun nedir? Sizce de bir GTA 6 mı geliştiriliyor? Yoksa Rockstar Games, yeni bir oyun serisine atılmaya mı hazırlanıyor? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız efendim.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x