Grounded oyununun bir demosu Steam için gelecek

Ayrıca bu oyun için yayımlanan oynanış videosunda inşa ve üretim mekanikleri gösterildi.

Obsidian Entertainment tarafından geliştirilmekte olan Grounded için bir demonun Steam platformuna geleceği açıklandı. Bundan öncesindeyse Xbox Insider uygulaması üzerinden bahsi geçen demo sürümünün PC ve Xbox kullanıcıları için erişilebilir olduğu duyuruldu. Öte yandan, bahsi geçen oyun için yayımlanan videoda bu oyundaki inşa ve üretim mekanikleri yakından gösterildi. Bu videoyu haber yazımızın en üst kısmından seyredebilirsiniz. Alt satırlarda ise belirttiğimiz demo sürümünün hangi tarihler arasında aktif olacağını ve diğer bilgileri bulabilirsiniz.

Grounded

Grounded oyununun demosu, sınırlı bir süre için gelecek

Haberimize konu olan video oyununu geliştiricisi olan Obsidian Entertainment tarafından yapılan açıklamalarla Grounded için bazı deneme süreçlerinin yaşanacağını anlıyoruz. Bu süreçlerden bir tanesi başladı ve Xbox Insider uygulaması üzerinden deneyimlenebiliyor. Bu demo sürümü, PC ve Xbox One platformlarının üzerinden, belirttiğimiz uygulama üzerinden erişime açık halde bulunuyor.

Öte yandan, Obsidian Entertainment tarafından ileri bir tarihte Steam üzerinden bir demonun yayımlanacağı bilgisi paylaşıldı. Bu demo, 9 Haziran 2020 ile 14 Haziran 2020 tarihleri arasında Steam platformunda yayımlanacak ve dileyenler bu demoya erişebilecek. Ayrıca, Steam platformunda bulunacak olan demo için Xbox Insider uygulaması zorunlu olmayacak. Bahsi geçen demo sürümünün yaklaşık olarak 1 saat süreceği ve oyunun genel özelliklerini göstereceği söyleniyor.

Bu bilgileri sizlere aktardıktan sonra bir de haber yazımızın en üst kısmında yer alan oynanış videosundan bahsedelim izninizle. Üç dakikadan biraz daha uzun süren bu oynanış videosunda, Grounded oyunundaki inşa ve üretim mekaniklerini yakından görme imkanına erişiyoruz. Bir karınca boyutunda olan insanların hayatta kalmak için ne gibi işler yapacağı ve yapı unsurlarını nasıl kuracağını merak ediyorsanız bu videoya göz atmanızı öneririz.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x