God of War, birinci yaşını ücretsiz hediyeler ile kutluyor

PlayStation Blog üzerinden yapılan açıklamalara göre God of War oyununun doğum günü kutlamaları 1 hafta sürecek.

Geçtiğimiz sene içerisinde şu günlerde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için çıkışını gerçekleştirmiş olan God of War, şimdi birinci yaşını kutlamaya hazırlanıyor. PlayStation Blog üzerinden yapılan açıklamalara göre bu kutlamalar tam 1 hafta sürecek. Bu 1 haftalık süreç içerisinde karşımıza mutlaka farklı farklı şeyler çıkacaktır ama Sony Santa Monica ekibi şimdilik bizlere sadece ücretsiz bir tema ile ücretsiz bir avatar seti sundu.

God of War

Kratos ile Atreus, God of War ile bundan tam 1 sene önce karşımıza çıkmıştı

Bahsetmiş olduğumuz ücretsiz avatar paketinin içerisindeki tüm avatarları, hemen yukarıdaki görselden sizler de görebiliyorsunuz. Bahsetmiş olduğumuz tema ise dinamik bir yapıya sahip. Eğer Türkiye temelli bir PlayStation Network hesabına sahipseniz, şu an oyuna ait dinamik temayı indirebiliyorsunuz fakat sanıyoruz ki avatar paketi için biraz daha beklememiz gerekecek; PlayStation Store üzerinde henüz bu avatar paketi indirmeye açılmış değil. Hatta bu pakete ait herhangi bir listeleme de bulunmuyor.

Yüzlerce farklı yılın oyunu ödülü alan ve bu ödülün yanında farklı kategorilerden de yüzlerce ödül almayı başaran God of War; bizler de dahil olmak üzere birçok oyuncu için PlayStation 4 neslinin en iyi oyunlarından bir tanesi idi. Özellikle de Sony Santa Monica ekibinin çok ciddi cesaret gerektiren bir adım atıp; 10 yıllık bir seriyi baştan sona değiştirdikleri için ve bu değişim ile de önemli bir başarı yakaladıkları için; kendilerini tebrik etmek gerekiyor.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir
Araç çubuğuna atla