BAFTA Ödülleri 2019 için God of War neredeyse her kategoride aday oldu

God of War oyununun bu ödül töreninden herhangi bir ödül almadan çıkması, neredeyse imkansız.

Her sene olduğu gibi bu sene içerisinde de BAFTA Ödülleri gerçekleştirilecek. Yakın gelecekte gerçekleştirilecek olan bu ödül töreninde de tahmin edebileceğiniz gibi 2018 senesinin en iyi video oyunları seçilecek. Bize soracak olursanız, bu oyunlardan birçoğu God of War olacak; Kratos, törende verilecek olan neredeyse tüm ödüllere aday olmuş durumda.

God of War

God of War, yılın oyunu bile seçilebilir

BAFTA Ödülleri 2019 tarafından verilen bilgilere bakacak olursak, bahsetmiş olduğumuz video oyununun toplam 10 farklı kategoride adaylığı bulunuyor. Bu kategorilerden bir tanesi de tabii ki yılın en iyi oyunu. Tabii bu 10 farklı kategori, sadece oyunların kendisi ile alakalı. Bir de oyuncu kategorisinde, oyunun kadrosundan insanlar 4 farklı kategoride aday olarak görünüyor.

God of War, bahsetmiş olduğumuz ödüllerde Marvel’s Spider-Man, Red Dead Redemption 2 ve Celeste gibi oyunlar ile yarışmakta. Ayrıca bu video oyunundan sonra en çok adaylığa sahip olan yapıt da 5 farklı kategoride adaylıkla Celeste görünüyor. Bahsetmiş olduğumuz bu ödül töreni, 4 Nisan 2019 tarihinde gerçekleştirilecek ve ödüller dağıtıldığı zaman da hangi kategoriden, hangi video oyununun ödül aldığını sizlere mutlaka rapor edeceğiz efendim.

Kurucu

1
Yorumlar

avatar
0 Yorum Konuları
0 Konu Cevapları
0 Takipçiler
 
En Popüler Yorum
En Sıcak Yorum
  Abone Ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir