Ubisoft tarafından geliştirilen ve dağıtılan taktik temelli aksiyon oyunu Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands yapıtını merak edenler için yeni bir ücretsiz hafta sonu etkinliği geliyor. Özellikle yeni güncellemeler sayesinde önemli yol kat eden ve etmeye de devam edecek olan oyuna, geliştirici firma tarafından destek verilmeye devam edecek. Bu gelecek güncellemeleri de hesaba katarak, oyuna para vermek için aklında soru işareti olan oyunculara güzel haberi verelim. Ayrıca oyunda Sam Fisher etkinliğinin olduğunu ve kısa süreliğine harika indirimlerin bulunduğunu belirtelim. Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands ücretsiz hafta sonu etkinliğinin içeriklerine, hangi platformlarda geçerli olduğuna ve kısa süreli indirimlerin bilgilerine de haberimizin devamında bir göz atalım.

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands

Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands için gelen kısa süreli indirimleri de unutmayalım.

Öncelikle Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands ücretsiz hafta sonu etkinliği PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformlarında geçerli olacağını belirtelim. Bu platform kullanıcıları 12 Nisan 2018 ile 15 Nisan 2018 tarihleri arasında oyunu, sahip oldukları platformun dijital oyun indirme bölümlerinden edinebilecekler. Oyunun tamamının indirileceğini, satın alındığı takdirde bir kez daha indirme yapmaya gerek olmadığını da ekleyelim. Ulaşım için UPlay sistemine kayıt olmak gerekiyor. Ayrıca ücretsiz hafta sonu etkinliğinden yararlanmak isteyen Xbox One platformu kullanıcılarının Xbox Live Gold abonesi olması gerektiğini de belirtelim.

Haydi diyelim ki bu ücretsiz hafta sonu etkinliğine katıldınız, oyunu oynadınız, beğendiniz ve satın almak istiyorsunuz. Bu konuda da oldukça avantajlı bir durum söz konusu olacağını müjdeleyelim. Hem oyunu ücretsiz oynadığınız süre boyunca kazandığınız başarımlar ve ilerlemeler kayıt edilecek, hem de kısa süreliğine yüzde 67 oranına varan indirimlerden faydalanabileceksiniz. Bu indirimler oyunun Standard Edition, Deluxe Edition Gold Edition sürümlerinde ve Season Pass için geçerli olacak. Oyunu satın alıp almamak konusunda aklında soru işareti olanlar için harika bir fırsat olduğunu ekleyip, platformlara göre yüzde 67’ye varan indirimin geçerlilik tarihlerini de aktaralım.

PC kullanıcıları için 12 Nisan 2018 ve 18 Nisan 2018 tarihleri arasında indirimler aktif olacak. Yani oyunu beğenen kullanıcılar bu süreçte, oyunun yukarıda belirttiğimiz sürümlerine indirimli olarak sahip olabilecekler. PlayStation 4 ve Xbox One kullanıcıları için ise indirim aralığının biraz daha geniş tutulduğunu görüyoruz. PlayStation 4 ve Xbox One platformlarının kullanıcıları; yukarıda belirttiğimiz sürümlere ve sezon geçişine, 12 Nisan 2018 ile 23 Nisan 2018 tarihleri arasında indirimli olarak ulaşabilecekler. Aklınızın bir köşesinde Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands oyunu kaldıysa, ücretsiz hafta sonu etkinliğini ve beğenirseniz bu indirimleri kaçırmamanızı öneriyoruz.

Yazar Hakkında

Emrah Subaşı

Yazar

Bir roman yazarı ve iki çocuk babası. Hayattaki en büyük hobilerinden bir tanesi video oyunları ve onlarla ilgili çalışmayı çok seviyor.

Tüm yazıları göster