Ghost of Tsushima oyununun PlayStation 4 için geleceği doğrulandı

Ghost of Tsushima oyununun 2020 senesinde çıkacağı da bu şekilde doğrulanmış oluyor.

Sony bugün PlayStation 5 hakkında oldukça önemli açıklamalar yaptı ve bizler de 3 farklı içerik ile bu bilgileri sizlere sunduk. Yalnız, bu açıklamaların sonunda PlayStation 4 hakkında da bazı açıklamalar yapıldı. Sony, oyuncuları her ne kadar yeni nesil için bilgilendirilmiş olsa da bu nesilde oyunculara sunulacak olan 3 oyundan da bahsedildi ve bu oyunlardan biri Ghost of Tsushima idi.

Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima, 2020 senesinin oyunlarından biri olacak

Ghost of Tsushima, ilk gösterildiği zaman çok erken bir geliştirilme sürecinde idi ve oyunun çıkış tarihi ve platform bilgileri verilmemişti. Bu sebepten ötürü de herkes bu oyunun PlayStation 5 için geleceğini düşünüyordu. Fakat Sony ekibinin verdiği bilgilere göre Death Stranding ve The Last of Us Part II gibi Ghost of Tsushima da PlayStation 4 için 2020 senesinde piyasaya sürülmüş olacak.

Death Stranding, Kasım 2019 içerisinde piyasaya sürülecek. The Last of Us Part II ise Şubat 2020 tarihinde oyunculara sunulacak. Kasım 2020 gibi yeni nesil PlayStation 5 konsolunun piyasaya sürüleceğini düşünürsek, bahsetmiş olduğumuz bu yeni video oyunu da muhtemelen Mayıs 2020 ile Ağustos 2020 arasında piyasaya sürülecektir diye tahmin ediyoruz efendim.

Çelik ve kılıç ustalığı; 1274’ün Japonya’sında geçen, Moğol ordusunun Tsushima Adasını ele geçirdiği bu büyük görevde hayatta kalabilmek için bunların ikisinde de ustalaşman gerekiyor. Kağan ve acımasız imparatorluğuna karşı adanın tek ümidi olan, bitap düşmüş bir samuray Jin’in rolünde oynayarak zırhını kuşan, katananı bile ve uzun yayını omzuna tak.

Cesur bir kişi bambu ormanlarının, gösterişli kalelerin ve çekici manzaraların arasında ilerleyerek karşı konulamaz ihtimallerle mücadele etmeli. Klasik samuray hikayelerinden esinlenen ihanet ve fedakarlık dolu, kanlı bir hikayedeki “Hayalet” olarak efsaneni yayabilir misin?

PlayStation
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x