Genshin Impact için 1.1, 1.2 ve 1.3 güncellemeleri duyuruldu

Genshin Impact oyununa Şubat 2021'e kadar gelecek olan etkinlikleri ve güncellemeleri öğrenmiş olduk.

PC, PlayStation 4, iOS ve Android için çıkışını gerçekleştirmiş olan Genshin Impact oyununun en azından birkaç aylık geleceği, geliştirici ekip tarafından detaylandırıldı. Aslında bu oyunun ilk içerik güncellemesi birkaç gün önce sızdırılmıştı ama miHoYo isimli geliştirici stüdyosu, sadece ilk içerik güncellemesini değil, diğer iki içerik güncellemesini de oyuncular için detaylandırdı. İlk içerik güncellemesinin sürümü 1.1 olacak ve ondan sonraki güncellemeler de 1.2 ve 1.3 olarak oyuncuların karşısına çıkacak. Peki, bu güncellemeler ne zaman gelecek ve içerikleri neler olacak?

Genshin Impact

Genshin Impact için yeni bölgeler ve aktiviteler geliyor

miHoYo ekibinin söylediğine göre 1.1 güncellemesi 11 Kasım 2020 tarihinde yayımlanacak. 1.2 güncellemesi ise 23 Aralık 2020 için planlanmış durumda. Şimdilik bilinen son içerik güncellemesi olan 1.3 ise Şubat 2021 içerisinde oyuncuların karşısına çıkacak. İlk güncelleme ile oyuncuların karşısına The Star Which Never Returned isimli bir etkinlik çıkacak. 1.2 güncellemesi ise oyuna Dragonspine bölgesini ve bolca etkinliği ekleyecek. Son güncelleme ise Şubat 2021 içerisinde oyuncuların karşısına Lantern Sea Festival etkinliğini çıkartacak.

Geliştiricilerin açıklamalarının devamına göre içerik güncellemeleri, her 6 haftada 1 kere oyuncuların karşısına çıkartılmaya çalışılacak. Bu arada, 1.1 güncellemesi ile de oyuncuların karşısına çok kritik iyileştirmeler çıkacak. Mesela, oyuncular artık istedikleri silahları ve ekipmanları kitleyebilecek. Ayrıca oyuna bir ansiklopedi eklenecek ve burada her eşya, açıklamaları ve nasıl elde edilebileceği bilgileri ile bulunacak. Gelecekte ise daha hızlı yemek yemek için kısa yollar, seviye atlarken fazla tecrübe puanının iade edilmesi ve Expedition için gönderilen karakterlerin kullanılabilir kalması gibi iyileştirmeler gelecek.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
1 Yorum
En Çok Oylanan
En Yeni En Eski
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
1
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x