Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

GamesIndustry, E3 2019 etkinliğinin en iyilerini seçti

Halo Infinite, Cyberpunk 2077 ve Ubisoft Toronto gibi taraflar, evlerine ödüllerle döndü.

E3 2019, sonunda gerçekleşti ve bitti. Ben de bugün etkinlik sırasında en çok dikkatimi çeken video oyunlarını sizler için sıralamıştım. Şimdi ise Mavi Kol’dan sonra sırada GamesIndustry var; GamesIndustry, bahsetmiş olduğumuz bu etkinliğin en iyilerini seçti. Dilerseniz bu ekip tarafından seçilen en iyileri sizler de hemen aşağıdan görebilirsiniz.

GamesIndustry, E3 2019 etkinliğinin en iyilerini seçti

E3 2019 için ödüller dağıtılmaya başlandı

GamesIndustry tarafından verilen ilk ödül, en iyi oyun geliştirme stüdyosu oldu. Bu ödül, etkinlik sırasında Watch Dogs Legion oyununu duyurmuş olan Ubisoft Toronto oyununa gitti. Bu oyundan önce Starlink: Battle for Atlas, Far Cry 5 ve For Honor gibi video oyunlarını geliştirmiş olan Ubisoft Toronto, Watch Dogs Legion ile ciddi anlamda dikkat çekmişti; oyunda herkesi kontrol edebiliyorduk.

En iyi oyun geliştirme stüdyosundan sonra tahmin edebileceğiniz gibi en iyi oyun dağıtımcısı da seçildi. Bu ödül, Ubisoft şirketine değil, Square Enix tarafına gitti. E3 2019 sırasında kendi konferansını da gerçekleştirmiş olan Square Enix; Marvel’s Avengers, Final Fantasy VII Remake ve Final Fantasy VIII Remastered gibi video oyunlarını duyurmuştu.

Şimdi sıra geldi video oyunlarına verilen ödüllere. GamesIndustry, öncelikle takip edilebilecek en iyi oyun bizlere gösterdi. Bu oyun, Empire of Sin olarak açıklandı. Ardından da en çok merak uyandıran video oyunu olarak da The Legend of Zelda: Breath of the Wild için duyurulan devam oyununa verildi. Ayrıca, Cyberpunk 2077 da en iyi pazarlama ödülünü aldı. Son olarak, perakendecilerin en iyi oyunu olarak da Halo Infinite seçildi.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir