Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Games with Gold ile Aralık 2019 içerisinde verilecek ücretsiz oyunlar açıklandı

Bu sırada Microsoft ve Xbox, Mixer platformuna gelmiş olan bazı yeniliklerden de bahsetti.

Xbox Wire üzerinden yapılan yeni bir açıklama sayesinde Games with Gold aracılığı ile Aralık 2019 içerisinde ücretsiz verilecek olan video oyunlarını öğrendik. Microsoft ve Xbox tarafından yapılan açıklamalara göre Xbox Live Gold veya Xbox Game Pass Ultimate abonesi olan oyuncular, Aralık 2019 içerisinde 4 farklı video oyununun ücretsiz bir şekilde sahibi olabilecek. Bu oyunların başını ise Jurassic World Evolution çekecek.

Games with Gold ile Aralık 2019 içerisinde verilecek ücretsiz oyunlar açıklandı

Games with Gold, Aralık 2019 içerisinde memnun edebilecek mi?

Yapılan açıklamalara bakacak olursak, Games with Gold abonesi olan oyuncuların karşısına öncelikle Insane Robots çıkacak. Piyasa fiyatı 20 Dolar olan Insane Robots, 1 Aralık 2019 ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında ücretsiz olarak indirilebilecek. Insane Robots ardından da Jurassic World Evolution ücretsiz olarak verilecek. Jurassic World Evolution oyununun piyasa fiyatı 50 Dolar ve kendisi, 16 Aralık 2019 ile 15 Ocak 2020 tarihleri arasında ücretsiz indirilebilir olacak.

Jurassic World Evolution ve Insane Robots ardından, 10 Dolar değerindeki Toy Story 3 oyunu da 1 Aralık 2019 ile 15 Aralık 2019 tarihleri arasında oyuncuların karşısına ücretsiz bir şekilde çıkacak. Games with Gold aracılığı ile verilecek olan son ücretsiz video oyunu ise 15 Dolar değerindeki Castlevania: Lords of Shadow – Mirror of Fate HD olacak. Bu video oyunu, 16 Aralık 2019 ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında ücretsiz olarak oynanabilecek oyuncular tarafından.

Sizlere Xbox Live Gold aracılığı ile verilecek olan ücretsiz oyunlar hakkında sunabileceğimiz bilgiler bu kadar. Fakat Xbox ve Microsoft cephesinden gelen haberler, o kadarı ile sınırlı değil; Mixer platformuna geçen haftalarda gelmiş olan bazı yenilikler de detaylandırıldı. Açıklamalara göre artık oyuncular; Mixer üzerinde canlı yayınlardan klip almak daha iyi bir performans veriyor. Ayrıca, kanal sahipleri artık kimlerin klip alabileceğini seçebiliyor.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x