Eğer bugün Forza Motorsport 7 oyununu açarsanız, büyük bir güncelleme ile karşılaşırsınız. Çünkü oyun için beklenen Mayıs 2018 güncellemesi bugün yayımlandı ve güncellemenin yayımlanması ile birlikte oyuna gelen içerikler de detaylandırıldı. Şimdi, bu içerikleri direkt oyuna girerek kendiniz de keşfedebilirsiniz ama bizler, zamanı olmayan oyuncuları düşünelim ve oyuna Mayıs 2018 güncellemesi ile nelerin ekleneceğini belirtelim.

Forza Motorsport 7

Forza Motorsport 7 oyuncularına öncelikle bolca Honda markası ile alakalı içerik sunuluyor. Bu içeriklerden ilki, tüm oyunculara ücretsiz olarak verilen 2018 Honda Civic Type R. Bu aracın görselini hemen yukarıdan sizler de görebiliyorsunuz. 2018 Honda Civic Type R ile birlikte oyundaki Rivals kısmına da yeni etkinlikler geliyor tabii ki.

Rivals kısmına gelen etkinlikler; VIP – Monte-Car-Roll, May Spotlight Challenge – Honda, One Rad Lap, ForzaRC 2018 Qualifier #4, ForzaRC Competitive Training ve ForzaRC 2018 Booster #3 olarak geçiyor. Bu etkinliklerden May Spotlight Challenge – Honda, oyunculara ödül olarak 1997 Honda Civic Type R Forza Edition veriyor. ForzaRC 2018 Qualifier #4 ise ödül olarak Honda Driver Gear veriyor.

Mayıs 2018 güncellemesi ile Forza Motorsport 7 şenleniyor

Tüm bunların haricinde, Forza Motorsport 7 oyununa gelecek olan Mayıs 2018 güncellemesi ile yeni ligler de başlayacak. Bu liglerden ilk grup, 28 Nisan 2018 ile 5 Mayıs 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu gruptan bahsetmemize gerek yok, çünkü bitmek üzere. Bu lig grubundan sonra başlayacak olan lig ise 12 Mayıs 2018 tarihine kadar sürecek. Bu tarihe kadar oyuncular Ghost – Forza Trophy Trucks, Simulation — Early Prototype Racers ve Spec Cosmetic – 2016 Honda Civic Forza Edition liglerine katılabilecek. İşin ucunda ödül olarak da 2004 Honda Civic Type-R bulunuyor.

Dördüncü seri ligler ise 19 Mayıs 2018 tarihinde sona erecek. Bu tarihe kadar Ghost – Sport Touring Icons Division, Simulation – Sport GT Icons Division, Spec Sim – Oldsmobile 442 ve ForzaRC – IndyCar Division ligleri gerçekleşecek. Dördüncü seri liglerin büyük ödülü ise Your Majesty Driver Gear olacak.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster