Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Fortnite ile Splatoon, bir iş birliğine hazırlanıyor olabilir

Bu sırada, Fortnite oyunundaki Dikiz Tepeler için de ödül oranı arttırılacak.

Epic Games, Fortnite aracılığı ile bugüne kadar birçok farklı marka ile iş birliğine girdi. Bu markalar arasında Marvel gibi dev isimler bile bulunuyordu. Şimdi ise benzer bir iş birliği, Splatoon ile yapılmaya hazırlanıyor olabilir; oyunun veri bankalarında bu iş birliğini işaret eden birçok farklı dosya bulundu. Nintendo markasının çatısı altında yer alan Splatoon, şu an bahsi geçen oyunun içerisinde 2 farklı öge bulunduruyor.

Fortnite ile Splatoon, bir iş birliğine hazırlanıyor olabilir

Splatoon, çok yakında kendisini Fortnite oyununda bulabilir

Şimdilik elimizde net bir bilgi bulunmuyor ama bahsi geçen bu video oyununun dosyalarını kurcalamış olan bir Twitter kullanıcısı, şu an oyunda Splatoon evreninden gelen bir sırt çantasının ve bir karakter görünümünün olduğunu belirtiyor. Bu da direkt olarak Nintendo ile Epic Games cephelerinin bir iş birliğine hazırlandığını işaret ediyor olabilir ama elimizde yine de net bir bilgi bulunmuyor.

Bu sırada Epic Games de kendi oyununda değişiklikler yapmaya hazırlanıyor. Mesela, şirketin dediğine göre v10.30 güncellemesiyle Dikiz Tepeler bölgesinin yüksek seviyelerine bazı değişiklikler gelecek. Dikiz Tepeler bölgesindeki 100 güç seviyesinin üzerinde olan 4 oyunculu görevlerin ödülleri arttırılacak. Güç seviyesi 140 olan ve 4 oyuncuyla oynanmayan görevlerin Saf Yağmur Damlası verme oranı %25 arttırılacak.

Ayrıca artık Rozet kazandığınızda, alacağınız ödüller de artacak. Atlas’ı Hemen Bul tarzındaki bonus hedefleri tamamlayarak rozet kazandığınızda veya çatışma, inşa ve işlevsellik rozetlerini topladığınızda, görevi başarıyla tamamlayınca kazanacağınız ödüllerin miktarını da arttırmış olacaksınız. Bu rozetlerin değeri görevlerin uzunluğuna, zorluğuna ve ne kadar kaynak kullanmayı gerektirdiğine bağlı olarak değişiklik gösterecek. Görevin sonunda gelen sandıkların seviyesi bunu aşağı yukarı yansıtsa da aşağıdaki çubuğun ne kadar dolduğu da oldukça önemli.

Mesela, 3. seviye bir sandık kazanıp çubuğu hiç doldurmadığınızda kazanacağınız ödül ile 3. seviye sandık kazanıp aşağıdaki çubuğu neredeyse tamamen doldurduğunuzda kazanacağınız ödül arasında fark var ve bir görevden mümkün olan en fazla miktarda ödül kazanmak için rozetleri topladığınızdan emin olun!

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir