FIFA 21 için bir oynanış videosu sızdırıldı

FIFA 21 oyununun muhtemel bir beta sürümünden bolca görüntü sızdırıldı.

6 Ekim 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek olan FIFA 21 oyununun neye benzeyeceğini hala bilmiyoruz. Aslında, bunu öğrenmenin çok kolay bir yolu var, o da serinin bir önceki oyununa bakmak ama yine de bazı oyuncular illa direkt olarak yeni isimli oyundan gelen görüntüler görmek istiyor; EA ve EA Sports ise bu görüntüleri yayımlamamakta yeterince ısrarcı davranıyor. Bugün ise bahsi geçen yeni oyuna ait bir oynanış videosu sızdırıldı ki kendisini hemen yukarıdan sizler de izleyebiliyorsunuz. Yalnız görüntünün kalitesi çok da yüksek değil.

FIFA 21

FIFA 21 oyununun bolca ekran görüntüsü de bulunuyor

FIFA 21 oyununun bu görüntüleri tam olarak nereden geliyor, bilmiyoruz ama videoyu sızdıran kişi aynı zamanda Twitter üzerinden de küçük GIF paylaşımları yapıyor. Bunların üzerine oyuna ait görseller de paylaşılıyor. Bu görsellerin çoğunda futbolculara odaklanılıyor ama yine de birkaç yeniliği görebiliyoruz. Tüm bu görüntülerin ne zaman EA ve/veya EA Sports tarafından kaldırılacağını bilmiyoruz. Bu yüzden de ivedilik ile merak ettiğiniz görüntülere bakmanızı ve eğer istiyorsanız kendilerini kaydetmenizi öneriyoruz.

Tüm bu sızdırma olayları yaşanırken resmi görüntülerin ne zaman yayımlanacağı ise bilinmiyor. Bizler ise en azından Temmuz 2020 içerisinde EA şirketinden herhangi bir hareket beklemiyoruz. Ağustos 2020, video oyunları için çok hareketli geçecek gibi görünüyor. O dönemlerde FIFA 21 için de yeni görüntüler yayımlanabilir. Hatta, Ağustos 2020 döneminin sonlarına doğru bu yapıt için bir demo bile yayımlanabilir. Zaten her yeni oyunun demo sürümünü almaya alıştık. Bu sene de durum muhtemelen değişmeyecektir.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x