Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

FIFA 20: Kariyer modunda deneyebileceğiniz meydan okumalar

Mesela, gerçek hayatta bir ordu tarafından yönetilen ve zorunlu askerlik gibi, zorunlu futbolculuk bulunduran bir takımı yönetmek istemez misiniz?

FIFA 20 oyununun kariyer modunda seçebileceğiniz bolca takım bulunuyor. Bazı oyuncular, kariyer modunda tuttuğu takımı seçiyor. Bazı oyuncular ise büyük takımları seçiyor. Bazı oyuncular da zorlu takımları seçiyor. İşte bu rehberimiz, kariyer modunu zorlaştırmak için hayali meydan okumalar seven oyuncular için geliyor. Bu yazımızda, kariyer modunda seçebileceğiniz en ilginç takımları size belirteceğiz.


FIFA 20 hakkında internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.

FIFA 20 için yeterli sayıda rehber ürettiğimiz için şimdilik bu oyuna daha fazla destek vermeyi düşünmüyoruz. Yalnız, FIFA 21 ile rehber çalışmalarına tekrar başlayacağımızdan emin olabilirsiniz.


FIFA 20 oyununu kendiniz için daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz

Kariyer modunda seçebileceğiniz ilk ilginç takım, Bundesliga’dan Paderborn. Bundesliga’da yer alan neredeyse her takım, yüksek bütçeli yapılara sahip fakat Paderborn öyle değil. Paderborn, her hafta rakiplerinden tokat yiyen ve ligde zorlanan bir takım. Eğer kendinize ve yeteneklerinize meydan okumak istiyorsanız, kariyer moduna Paderborn ile başlamanızı bir öneriyoruz.

Kariyer modunda seçebileceğiniz bir başka zorlu takım ise, İrlanda liginden UCD AFC. Eğer kariyer modunda UCD AFC takımını seçecek olursanız, yapmanız gereken şey tüm dikkatinizi genç takımınıza vermek ve ana takımınıza alacağınız tüm oyuncuların, genç takımınızdan gelmesi. Gerçek hayatta da UCD AFC buna önem veriyor ve zaten oyunda da kendilerinin genç takım önceliği, kritik seviyede görünüyor.

Sangju Sangmu isimli Güney Kore takımı, çok ilginç bir yönetime sahip. Bu takım, Güney Kore ordusu tarafından yönetiliyor ve bu takımdaki oyuncular da ülkenin gençlerinden oluşuyor. Bu gençler, aynı ülkemizdeki zorunlu askerlik gibi, zorunlu futbolculuk yapıyor Sangju Sangmu takımında. Tabii ki FIFA 20 oyununda böyle bir mekanik yok ama kendinize meydan okumak istiyorsanız, 2 senelik kontratlar ile sadece Güney Koreli oyuncuları kiralayarak, kariyer modunu ilerletmeyi deneyebilirsiniz Sangju Sangmu ile.

Sangju Sangmu, gerçek hayatta ordu tarafından yönetiliyor ama SL Benfica takımının isteklerine baktığınız zaman sanki o takım da ordu tarafından yönetiliyor zannedersiniz; her istek, ya çok önemli, ya da kritik seviyede. Eğer bir takımın ana yönetimi ile sürekli olarak uğraşmak istiyorsanız, Portekiz’den SL Benfica takımını yönetmeyi, bir meydan okuma olarak görebilirsiniz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x