Far Cry 5 için gelecek olan ilk ek paket, bugün 30 dakikalık oynanış videosu ile karşınıza çıktı. Yayımlanan bu videoda, Hours of Darkness isimli ek paketin ilk 30 dakikasını görebiliyoruz. Bahsettiğimiz bu videoyu, haberimizin en altından sizler de izleyebileceksiniz ama bizler videoya geçmeden önce, izlediğimiz görüntülerden bahsedelim. Ardından da videoya geçelim.

Far Cry 5: Hours of Darkness

Far Cry 5: Hours of Darkness yine karşımıza çıktı

Yayımlanan videoda bizleri hemen yeni bir özellik karşılıyor. Videoya göre Far Cry 5: Hours of Darkness içerisinde bazı özellikler kazanabiliyoruz. Mesela, gizli bir şekilde birisini öldürdüğümüzde 1 özellik kazanıyoruz. Bu seriyi bozmadan daha fazla kişiyi öldürürsek, daha fazla özellik kazanıyoruz. Bu, bu şekilde devam ediyor. Eğer gizliliğimiz bozulursa, özelliklerimiz de gidiyor.

Yayımlanmış olan bu videoda, ek paket haritasının büyüklüğünü de görüyoruz. Bizler bire bir oyunu oynamadık ama görünüşe bakacak olursak, ana oyundaki bir bölgenin boyutu ile, ek paketin harita boyutu aynı. Ayrıca harita açıldığında, ek pakette kurtarılabilecek 3 farklı arkadaşı da görüyoruz. Bunun dışında, 6 farklı aktivite de görüyoruz.

Far Cry 5: Hours of Darkness ile oyunun genel oynanışı ise değişmiyor. Zaten bu tahmin edilebilir bir şeydi. Klasik oynanış yine karşımızda ama oyuncuların karşısına yeni silahlar çıkabiliyor tabii ki. Son olarak, eğer dilerseniz sizler de bahsetmiş olduğumuz oynanış videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz efendim. Video hakkındaki yorumlarınızı da bekliyor olacağız.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster