Fall Guys: Ultimate Knockout için ilk sezon ortası güncellemesi yayımlandı

Bu sırada Fall Guys: Ultimate Knockout, Dreams ile tekrar yapıldı.

Çılgınlar gibi oynanan Fall Guys: Ultimate Knockout oyununun oyuncuları, uzun bir süredir ikinci sezonu bekliyordu. Geliştiriciler ise bir sürpriz yaparak, birinci sezona ait olan bir sezon ortası güncellemesi yayımladı. Bu güncelleme ile de oyuna Big Yeetus ve Anti-Cheatus geldi. Adından da tahmin edebileceğiniz gibi Anti-Cheatus, oyunu hilecilerden korumak için hazırlanan bir hile karşıtı uygulaması. Bu uygulama oyunun sadece PC sürümüne geldi, konsollarda herhangi bir hile bulunmuyordu. Anti-Cheatus haricinde bir de oyunun bölümlerinde önemli değişiklikler yapıldı.

Fall Guys: Ultimate Knockout

Fall Guys: Ultimate Knockout, kendisini hafiften yeniledi

Fall Guys: Ultimate Knockout için gelen ilk sezon ortası güncellemesi, oyundaki bölümlere yenilik kattı. Ekibin söylediğine göre artık her bölüm için bazı objeler, rastgele olarak oluşturulacak. Bu sayede de oyuncu, aynı bölümün kopyasını sürekli olarak oynuyor gibi hissetmeyecek; her bölümde az da olsa farklı bir deneyim yaşanabilecek. Big Yeetus ise her bölüme gelen, önemli bir özellik olacak. Aslında yine adından anlayabileceğiniz üzere Big Yeetus, sizleri ileri doğru tekmeleyen bir obje olacak. Kendisini kullanarak, yarışlarda bir adım öne geçebileceksiniz.

Peki, piyasaya yeni bir oyun sürülür de bu oyun Dreams ile tekrar yapılmaz mı? Oyuncular bir araya geldi ve PlayStation 4 için özel olarak çıkışını gerçekleştirmiş olan Dreams oyununda bahsi geçen popüler video oyununu tekrar yaptı. Eğer dilerseniz bu yeniden yapımın görüntülerine de hemen aşağıdan göz atabilirsiniz. Yalnız, şimdiden sizlere belirtelim: Finalde önemli bir sürpriz sizi bekliyor olacak. Bu yüzden de görüntüleri sonuna kadar izlediğinizden emin olunuz. Bu arada, görüntülerdeki diğer karakterlerin yapay zeka olduğunu belirtmek isteriz; Dreams oyununda çoklu oyunculu destek yok.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x