F1 2020 oyunundaki Monoco Grand Prix için oynanış videosu yayımlandı

Formula 1 için hazırlanan sezon takviminin en ilgi çekici pistlerinden birisi olan Monte Carlo gözler önüne seriliyor.

Formula 1 sezonunun en etkileyici ve ilgi çekici yarışlarından birisi Monaco Grand Prix olarak bilinen ve Monte Carlo şehrinde yapılan yarıştır. Uzun bir süredir yarış takviminde olan bu yarış, şehir içi özelliği taşımasıyla kendisine özel bir yer bulmuştur. F1 2020 için yayımlanan yeni oynanış videosu da bu özel yarışa odaklanıyor ve yarışın öncesinden başlayıp, bizlere oldukça detaylı görüntüler sunuyor. Bahsi geçen videoyu haber yazımızın en üst kısmından seyredebileceğinizi söyleyerek, devam edelim.

F1 2020

F1 2020 ile Monte Carlo sahillerindeyiz

Haber yazımızın en üst kısmından izleyebileceğiniz videoda, belirttiğimiz gibi Formula 1 yarış takviminin en önemli yarışlarından birisini görüyoruz. Bu videoda, yarış öncesi sunulan manzara görüntüleri insanın adeta içini açıyor. Sonrasında yarış alanına geçiliyor ve Formula 1 yarış takviminin bu en ilginç yarışında atılan bir tam turu yakından izleme imkanına sahip oluyoruz.

Monte Carlo pistinin bir tur olarak tamamlanışı bu videoda gözler önüne seriliyor. Bu arada videoyu izlerken bir Formula 1 pilotu olmanın en zor taraflarından bir tanesini bu pistte araç sürmek olduğunu da düşünebilirsiniz. Videoda görülen heyecanın çok uzun bir süre sonra yaşanacağını söyleyemeyiz. 2020 yazının ortasında, yani 10 Temmuz 2020 tarihinde bu oyun; PC, PlayStation 4, Xbox One ve Google Stadia için çıkışını gerçekleştirecek.

Unutmadan, bahsi geçen oyunun Formula 1 lisansının yanında Formula 2 lisansını da içerdiğini hatırlatalım. Bahsi geçen video oyununun farklı seçeneklerinde ve özellikle kariyer modunda Formula 2 heyecanı da yaşanabilecek. Haber yazımıza konu olan oynanış videosunu haber yazımızın en üst kısmından seyredebileceğinizi hatırlatalım. Bu sporun hayranlarının bir süre daha videolarla idare etmesi gerektiğini belirterek sözlerimizi sonlandıralım.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x