Eurogamer da onayladı; Call of Duty: Black Ops Cold War, bu senenin oyunu olacak

21 Mayıs 2020 tarihinde, Call of Duty: Warzone oyununda da önemli bir olay yaşanacak.

Geçtiğimiz günlerde size söylenti bir haber sunmuştuk. Bu habere göre 2020 senesinde piyasaya sürülecek olan yeni Call of Duty oyununun adı Call of Duty: Black Ops Cold War olacaktı. Bu söylenti, aslında konu Call of Duty olduğu zaman güvenilir diyebileceğimiz bir kaynaktan geliyordu ama böyle bir isme inanmak yine de zordu. Şimdi ise Eurogamer gibi güçlü bir kaynak da bu bilgiyi doğruladı. Sonbahar aylarında piyasaya sürülecek olan yeni Call of Duty oyunu, gerçekten bu isme sahip olacak.

Call of Duty: Black Ops Cold War

Call of Duty: Black Ops Cold War için kendinizi hazırlayın

Sadece Eurogamer değil, raporları ile büyük bir başarı yakalayan VGC ekibi de aynı bilgiyi doğruluyor; hatta bu ekibin söylediğine göre şu anda Call of Duty: Warzone oyunu içerisinde gerçekleşen sığınak olaylarının sonucunda, Call of Duty: Black Ops Cold War oyunu duyurulacak. Yayımlanan yeni bir rapora göre Call of Duty: Warzone oyununda Soğuk Savaş dönemine ait olan daha birkaç model daha ortaya çıkacak; etkinlik sonucunda hem yeni bir oyun duyurulacak, hem de Battle Royale oyunu değişecek.

Bu değişim çok da büyük olmayacak; Call of Duty: Warzone oyununun Plunder ve Battle Royale isimli oyun modlarının oynandığı harita üzerinde değişikliğe gidilecek. Haritanın tamamı mı değişecek, yoksa içerisindeki bazı bölgeler mi değişecek; şu anda ne yazık ki bu konu hakkında herhangi bir bilgimiz bulunmuyor. Yalnız, raporun devamına göre Activision; Call of Duty: Warzone ile Call of Duty: Mobile oyunlarını seneler boyunca destekleyecek ve ücretsiz yapı da her zaman korunacak.

Son olarak, muhtemelen konu ile alakalı bir şekilde Call of Duty: Warzone oyununda bugün bir olay yaşanacak. Call of Duty markasına ait olan mobil uygulama, birkaç gün önce oyunculara bildirim göndermeye başladı. Bu bildirime göre 21 Mayıs 2020 tarihinde bir şeyler olacak. Oyunda neler olacağı tabii ki bilinmiyor ama bunların sığınaklar; hatta Call of Duty: Black Ops Cold War olduğunu rahatlıkla tahmin edebiliyoruz. Bakarsınız, görüntülenmiş olan nükleer bomba sonunda kullanılır.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x