Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Euro Truck Simulator 2 oyununa Trakya ekleniyor

Bazı yerlerde belirtildiği gibi tüm Türkiye değil, sadece Trakya ekleniyor bu video oyununa.

2012 senesindeki çıkışından beri düzenli olarak genişletme paketleri ile desteklenen Euro Truck Simulator 2, Avrupa içerisindeki tüm bölgeleri kendisine katıyordu. Bu oyun, ülkemizde de oldukça popüler olduğu için tahmin edebileceğiniz gibi birçok oyuncu, ülkemizin de bu oyunda olmasını diliyordu. Geçen hafta yapılan bir duyuru ile de bu dilek, çok küçük bir parça üzerinden gerçek oldu.

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 için Road to the Black Sea geliyor

Euro Truck Simulator 2 oyununun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre 2019 içerisinde bu oyun için bir Karadeniz güncellemesi gelecek. Bu güncelleme, Road to the Black Sea isimli bir ücretli genişletme paketi ile oyunculara sunulacak. Road to the Black Sea ile oyuna ülkemizden Trakya, Romanya ve Bulgaristan eklenecek. Evet, Romanya ve Bulgaristan, bir bütün olarak eklenecek.

Geliştirici ekip, bu genişletme paketi için net bir çıkış tarihi vermedi ama açıklamalara bakacak olursak bu paket, eğer tüm planlar yolunda giderse, 2019 senesinin sonuna doğru çıkışını gerçekleştirecek. Peki, bu genişletme paketi ile ülkemizden sadece tek bir parça mı eklenecek? Yapılan açıklamaya bakarak, biz durumun bu şekilde olduğunu anlıyoruz ama gelecekte geliştirici ekip, belki İstanbul ve ilerisini de keşfetmek isteyebilir.

Haberimizi bitirmeden önce de söyleyelim: Eğer Road to the Black Sea için yayımlanmış olan tanıtım videolarını görmek isterseniz, haberimizin hem en üstüne, hem de en altına bir göz atmanızı öneriyoruz; Road to the Black Sea için 2 farklı tanıtım videosu yayımlandı.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir