Epic Games Store, şimdi de ücretsiz olarak Sid Meier’s Civilization VI oyununu veriyor

Grand Theft Auto V ardından sıra Sid Meier's Civilization VI oyununa geldi.

Geçtiğimiz haftalar içerisinde Grand Theft Auto V oyununu tamamen ücretsiz olarak dağıtan Epic Games Store, video oyunu dünyasını bu adımı ile sallamıştı. Yalnız o oyunun ücretsiz verilme dönemi bitti ve şimdi de aynı platform, büyük bir oyunu daha ücretsiz yaptı. Bu oyun ise muhtemelen bir kere oturduğunuz zaman başından kalkamayacağınız yapıtlardan bir tanesi olan Sid Meier’s Civilization VI. Aynı Grand Theft Auto V oyununda olduğu gibi şimdi bu yeni oyunu da ücretsiz olarak kütüphanelerinize ekleyebilirsiniz.

Epic Games Store, şimdi de ücretsiz olarak Sid Meier's Civilization VI oyununu veriyor

Epic Games Store, ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor

Epic Games Store tarafından yapılan açıklamalara bakacak olursak Sid Meier’s Civilization VI, 28 Mayıs 2020 tarihine kadar ücretsiz olma durumunu koruyacak. Bu tarih ardından ne yazık ki oyun tekrardan ücretli olacak ama çok da üzülmeyin; başka bir oyun ücretsiz olacak. Şimdilik bir sonraki ücretsiz oyunun ne olduğu resmi olarak açıklanmadı ama söylentilere bakacak olursak, Borderlands oyunlarına ait bir paket, sıradaki ücretsiz oyun olacak. Kafanız karışmasın, serinin üçüncü oyunu paketin içinde olmayacak.

Haberimizi sonlandırmadan önce Sid Meier’s Civilization VI oyununun yeni içeriklerinden de bahsetmek isteriz. Bu oyun için daha önce New Frontier Pass isimli bir sezonluk bilet duyurulmuştu. Bugünlerde ise New Frontier Pass ile oyuna eklenecek olan ilk içerikler gösterildi. Bir video ile New Frontier Pass, karşımıza çıkarken bu videoyu sizler de haberimizin en tepesinden izleyebilirsiniz. Ne yazık ki oyunu ücretsiz edinen oyuncular, bu içeriklere ulaşamayacak. New Frontier Pass ögesini satın almak gerekecek.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x