Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Epic Games Store, Gamescom 2019 sırasında, yakın gelecekteki programını gösterdi

Borderlands 3, Control, Tom Clancy’s Ghost Racon Breakpoint, The Outer World gibi oyunlar yakında Epic Games Store ile gelecek.

Video oyunu dünyasına ses getirerek giren ve ses getirmeye devam eden Epic Games Store tarafının yakın zamanda yapacağı hamleleri, Gamescom 2019 sırasında görme fırsatına eriştik. Dijital video oyunu platformları arasında önemli bir noktaya gelen bu platform tarafından; yeni oyun duyurularının, yakında çıkacak olan oyunların ve Gamescom 2019 için özel oyunların harmanlandığı bir video yayımlandı. Bu videoyu haber yazımızın en üst kısmından izlerken bizler de sizlere bu yapımların neler olduğu hakkında bilgiler sunarım.

Epic Games

Epic Games Store, Gamescom 2019 sırasında da duyurularına devam etti

Gamescom 2019 sırasında yayımlanan ve belirttiğimiz gibi haber yazımızın en üst kısmından seyredebileceğiniz videoda gösterilen oyunlarda yeni duyuruların biraz daha fazla önem arz ettiğini belirtelim. Bu kapsamda Epic Games Store tarafında özel olarak satışa çıkacak olan ve ilk kez duyurusu yapılan 3 video oyununu gördük.

Bu yapımların; MechWarrior 5: Mercenaries, Magic: The Gathering Arena ve Oddworld: Soulstorm olduğunu sizlerle paylaşalım. Bahsettiğimiz duyurular kapsamında yakın zamanda çıkışını gerçekleştirecek ve PC platformunda Epic Games Store için özel olacak yapımlar da yer almaktaydı. Bu yapımlara baktığımızda, gayet farklı bir video oyunu olan ve 27 Ağustos 2019 tarihinde çıkışın gerçekleştireceği açıklanan Ancestors: The Humankind Odyssey isimli oyunu en başta görüyoruz.

Listenin devamına göz attığımızda, pek çok okurumuzun merakla beklediğine inandığımız bazı yapımların da göze çarptığını söyleyelim. Haberimize konu olan platform tarafından sunulacak olan oyunlar arasında: Borderlands 3, Control, Tom Clancy’s Ghost Racon Breakpoint, The Outer World ve Shenmue III yer alıyor. Öte yandan Gamescom 2019 için özel olarak; Atomicrops, The Cycle, Journey to the Savage Planet, KINE isimli oyunların görüntülerini de haber yazımızın en üst kısmından seyredebilirsiniz.  

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x