Bizimle birlikte çalışacak gönüllü yazarlar arıyoruz! Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Elden Ring oyununun tanıtım videosundan 6 saniyelik bir görüntü sızdırıldı

Aynı zamanda Elden Ring, 1 Nisan 2022 tarihinden önce piyasaya sürülecek gibi görünüyor.

Oyuncular tarafından gösterimi büyük bir merakla beklenen Elden Ring, sürpriz bir şekilde sızdırılan görüntüleri ile karşımıza çıktı. Sizlerin de bu bağlantıyı ziyaret ederek izleyebileceğiniz görüntü, söylentilere göre bu oyunun yayımlanacak olan tanıtım videosundan geliyor. Ne yazık ki görüntüler sadece 6 saniye sürüyor ama yine de hiç yoktan iyidir. Zaten sizlere vereceğimiz tek bilgi bu da değil; görüntülerle birlikte gelen bir başka söylentiye göre geliştirici ekip ve dağıtımcı şirket, bahsi geçen bu oyunu 1 Nisan 2022 tarihinden önce piyasaya sürmek istiyor. Garanti yok ama şu anda herkesin planı bu gibi görünüyor.

Elden Ring

Elden Ring, bu senenin sonlarını bile hedefliyor olabilir

Geçmişte ortaya atılan bazı güçlü söylentilere göre COVID-19 yüzünden Elden Ring oyunu birkaç kez sessiz bir şekilde ertelenmişti. Tabii ki oyunun çıkış tarihi hiçbir zaman açıklanmadığı için bu ertelenmeler oyunculara yansımamıştı ama tüm bu ertelenmeler yaşanmasaydı, oyunu yeni nesil konsollarla birlikte veya en azından 2021 senesinin ilk yarısı içerisinde görebilirdik. Şimdi ise hem sızdırılan yeni bir bilgiye göre, hem de oyunun dağıtımcı ekibinin arkasındaki ana şirketin kurduğu cümlelere göre bahsi geçen yapıtın bu finansal yıl içerisinde piyasaya sürülecek olması tahmin ediliyor. Bu finansal yıl ise 31 Mart 2022 tarihinde bitiyor.

George R.R. Martin tarafından verilen destek ile geliştirilmekte olan Elden Ring, E3 2021 etkinliğinde karşımıza çıkabilir. Peki, tüm bu yaşanan gelişmeler hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Aslında içerisinden hiçbir bilgi alamadığımız 6 saniyelik görüntüler sizi tatmin etti mi? Ayrıca, bu oyunun 1 Nisan 2022 tarihinden önce piyasaya sürülebileceğine inanıyor musunuz? Yorumlarınızı merakla bekliyor olacağız.