eFootball Pro Evolution Soccer 2020: MyClub modunda en hızlı nasıl para kazanılır?

MyClub modunda mikro ödeme yöntemleriyle uğraşmadan hızlıca para kazanmak isteyenlere bazı önerilerimiz var.

Sezona güçlü bir giriş yapan eFootball Pro Evolution Soccer 2020 oyununun en çok sevilen oyun modlarından bir tanesi de bilindiği üzere myClub modudur. FIFA Ultimate Team ile birebir aynı olmasa da benzer özelliklere sahip olan bu oyun modunda, takımı geliştirmek amacı güdülür. Haliyle takımı geliştirmek için ya mikro ödemelere başvurmak ya da oyun modunun içinde para kazanmak gerekir. Bu rehber yazısında sizlere eFootball PES 2020 oyununda en hızlı nasıl para kazanabiliriz sorusunun yanıtlarını vermeye çalışacağız.


eFootball Pro Evolution Soccer 2020 hakkında internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 için yeterli sayıda rehber ürettiğimiz için şimdilik bu oyuna daha fazla destek vermeyi düşünmüyoruz. Yalnız, serinin yeni oyunu ile rehber çalışmalarına tekrar başlayacağımızdan emin olabilirsiniz.


eFootball PES 2020: MyClub modunda en hızlı nasıl para kazanılır?

eFootball PES 2020: MyClub modunda para ne için gerekir?

Bahsettiğimiz futbol oyunu serisini önceden takip ediyorsanız muhtemelen bileceksiniz. Biz yine de ham hatırlatmak hem de bu seriye yeni başlayacaklar için bazı bilgiler verelim. Bu bilgileri hatırladıktan sonra en hızlı para kazanma yollarını sizlerle paylaşacağız. Öncelikle myClub isimli oyun modunda iki çeşit para biriminin olduğunu hatırlatmak istiyoruz.

Bunlardan bir tanesi oyunu oynadıkça kazanılan MT puanı, diğeri ise hem oyunda kazanılıp hem gerçek parayla satın alınabilen myClub parasıdır. Bu para birimleriyle myClub modundaki sözleşme sekmesinde yer alan yetenek avcıları vasıtasıyla yeni oyuncular için çekilişlere girilebilir. Ayrıca, menajer alma, sınırlı süreli oyuncuları kiralama, takımınızdaki oyuncuların sözleşme sürelerini uzatma gibi işlemler için bahsettiğimiz para birimlerini kullanabilirsiniz.

Menajer ve kiralık oyuncular, bir liste halinde sunulurlar ve bu liste sürekli yenilenir. Bununla birlikte, takımınızda sürekli olarak kalacak oyuncular için eFootball PES 2020 oyununda çekilişlere katılırsınız. Bu çekilişler iki yıl öncesine kadar oyunculara top durdurma tercihi tanırdı. 2019 yılında çıkan oyunda ve eFootball Pro Evolution Soccer 2020 oyununda, kısa bir animasyonun ardından seçilen oyuncu gösterilir. myClub modundaki esas amacımız da en iyi oyunculardan kurulu bir takım oluşturmak olduğundan, buralarda kullanılacak parayı bir türlü kazanmamız gerekecektir.

myClub modu, başlangıçta oldukça cömert davranır

Bahsettiğimiz oyun modu, diğer oyunlardakine benzer biçimde başlangıçta güçleri düşük oyuncularla başlar. Yalnız, bu oyun moduna başladığınızda her iki para birimi anlamında da oldukça cömert bir tavırla karşılanırsınız. Bir kere maçlara girdiğinizde ilk olarak yaptığınız her hareketten MT puanı kazanılır. Bu hareketler, ilk pas atma, ilk şut çekme, ilk kez farklı bir gol sevinci yaşama gibi pek çok farklı etkinliği kapsar. Ayrıca, myClub modunda yaptığını her bir deneyim de MT parası hediye eder.

Bununla birlikte, bu oyun modunun alt satırında bulunan myClub kayıtları seçeneğine muhakkak girmenizi öneririz. Bu seçenekte MT puanının yanında oldukça kolay biçimde myClub parası kazanacağınız etkinlikler yazılıdır. Her bir tanesi 50 myClub parası veren bu etkinlikleri nasıl gerçekleştireceğinizi de yine myClub kayıtları yazan bölümden öğrenebilirsiniz. Örnek vermek gerekirse; bilgisayara karşı bir maç yapmak, bir oyuncu kiralamak, bir oyuncunun sözleşmesini uzatmak gibi listelenen pek çok hareketiniz 50 myClub parasıyla ödüllendirilir.

Tabii listedeki ödüllerin yalnızca bir kez verildiğini hatırlatalım. Yine de oyuna başlarken buradaki talimatları takip ederseniz, önemli bir miktar myClub parasının sahibi olursunuz. Ayrıca, bu listeden farklı ödüller kazanacağınız görevler de bulunur. Kazandığını myClub paraları, oyuncu çekilişine girmekte büyük önem arz eder. Bununla birlikte MT puanı kazanmak için bol bol maç yapmanız gerekir. Gün içerisinde alacağınız ilk galibiyet 3000 MT puanı ve oyundaki performansınıza dair puanlar hediye eder.

Çok para kazanmak için myClub moduna her gün girmek gerekir

Hemen üst kısımdaki başlıkta gördüğünüz üzere eFootball Pro Evolution Soccer 2020 oyunundaki myClub moduna her gün girmenizde fayda vardır. Bu arada oyuna girmenin yetmediğini, myClub moduna giriş yapmanız gerektiğini söyleyelim. Giriş yaptığınız her gün farklı bir ödülü, hiçbir şey yapmadan kazanırsınız. Bu ödüller 9 gün olacak biçimde sıralıdır ve 9 gün bittikten sonra başa dönerek devam eder. Ödüller arasında MT puanı ve myClub paralarının bulunduğunu söylemeden geçmeyelim.

Yine üst kısımda belirttiğimiz gibi günün ilk galibiyetinden kayda değer bir MT puanı kazanırsınız. Ne kadar çok oynarsanız o kadar çok puan kazanma şansınız oluşacaktır. Bununla birlikte, eFootball PES 2020 oyununun bu oyun modundaki temsilciler sekmesine sürekli olarak göz atmanızı öneririz. Oyunun ana menülerinde büyük ihtimalle duyurusu yapılan özel çekilişler bulunabilir. Bu çekilişlerde genelde 100 myClub parası harcayıp, garanti bir siyah toplu oyuncu kazanabilirsiniz.

Bazı çekilişlerdeyse, siyah veya sarı top çıkma garantisi verildiğini göreceksiniz. Siyah toplu oyuncular, 85 ortalamalı en üst düzey oyunculardır ve takımınızda bulunması fark oluşturur. Sarı renkli oyuncular ise 84 ve altında bulunan yine yüksek dereceli oyunculardır. Eğer fazla acele etmez ve bu dönemleri beklerseniz, kazandığınız paranın karşılığını en iyi şekilde alabilirsiniz. Bahsettiğimiz özel temsilciler, belirli aralıklarla bu seçeneğin içerisinde bulunurlar. Kazandıklarınızı hemen harcamadan, garanti adımlarla kullanmanızı öneririz.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x