Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Konami, eFootball Pro Evolution Soccer 2020 için Juventus ve Bayern Munich ile partner oldu

eFootball Pro Evolution Soccer 2020 oyununda en kaliteli görünecek olan takımların, Juventus ve Bayern Munich olacağını düşünebiliriz.

Genel olarak lisans konusunda sıkıntılar çeken Konami, her sene olduğu gibi bu sene de yeni futbol oyunu için lisans toplamaya devam ediyor. eFootball Pro Evolution Soccer 2020 için yürütülen bu sıkı çalışma ise meyvelerini veriyor. Geçen haftalarda Manchester United ile anlaşmış olan Konami, şimdi de Juventus ve Bayern Munich takımları ile eFootball PES 2020 için partner olduklarını açıkladı.

eFootball PES 2020

eFootball PES 2020, lisans toplamaya devam ediyor

Yapılan açıklamalara göre bu partnerlik sonucunda iki takım da tamamen lisanslı bir şekilde, oyunda yer alacak. Ayrıca bu partnerlik sayesinde oldukça kaliteli şekilde; Allianz Arena ve Allianz Stadium alanlarını da eFootball Pro Evolution Soccer 2020 oyununda görebileceğiz. FOX Engine ile geliştirilmekte olan bu video oyununun, bahsi geçen 2 stadyumdan bir tanesini, içerisine nasıl aldığını hemen yukarıdaki görselden de görebiliyorsunuz.

Tüm bunların haricinde, halihazırda sizlerin de görebileceği gibi Konami, bahsi geçen anlaşmaları kutlayabilmek için iki farklı video yayımladı. Bu videolardan bir tanesini haberimizin en üstünden, diğerini ise hemen aşağıdan görebiliyorsunuz. Bu videolarda, lisansların ve anlaşmanın, eFootball PES 2020 ne kadar olumlu etkilediğini görebilmek de bizce gayet mümkün.

Tümü ünlü oyuncu Andres Iniesta’ya detaylı danışılarak geliştirilmiş, yeni dinamik top sürme becerileri, yeni karşılama teknikleri ve ince ayarı yapılmış top fiziği ile daha önce hiç olmadığı gibi topun idaresini al.

Match Day isimli yeni çevrim içi rekabetçi modda, hakimiyet için mücadelede tarafını seç ve diğerleri ile güçlerini birleştir. Master League ise yeni sistemlerle dönüyor. Yeni interaktif diyalog sistemi, yenilenmiş menü tasarımı ve daha gerçekçi transfer piyasası ile tamamen yenilenmiş bir ML deneyimi sizi bekliyor.

PlayStation Store
Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir