E3 2021: Ubisoft Forward 2021 sırasında gösterilen tüm oyunlar

Tom Clancy's Rainbow Six Extraction, Rocksmith+, Riders Republic, Far Cry 6, Avatar: Frontiers of Pandora ve çok daha fazlası gösterildi!

E3 2021 etkinliğinin ilk günü Ubisoft Forward 2021 ile başladı. Bu sunum sırasında Ubisoft, 2021 ve 2022 senelerinde piyasaya sürülecek olan yeni oyunlarını gösterdi ve halihazırda piyasada olan oyunları için de yeni içerikler duyurdu. 60 dakikadan biraz daha uzun süren bu sunum sırasında gösterilen tüm oyunları ve verilen tüm haberleri de sizler için tek bir yazıda toparlamak istedik. İşte, Ubisoft Forward 2021 ile gösterilen tüm oyunlar!

E3 2021: Ubisoft Forward 2021 sırasında gösterilen tüm oyunlar

Öne çıkan gösterimler

Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction

Tom Clancy’s Rainbow Six Parasite olarak da bilinen Tom Clancy’s Rainbow Six Extraction oyununun gösterileceğini zaten biliyorduk. Ubisoft, bu oyun için yeni bir tanıtım ve oynanış videosu yayımlarken, aynı zamanda oyunun çıkış tarihinin 16 Eylül 2021 olduğunu da açıkladı. Yayımlanan görüntüler aracılığı ile oyundaki içeriklere ve çok daha fazlasına da parmak basıldı.

Rocksmith+

Rocksmith serisinin geleceği de açıklandı ve öyle görünüyor ki Rocksmith, gitar çalmayı öğretmeyi direkt olarak benimseyecek. Rocksmith+, gitar çalmayı öğretme temelli bir abonelik servisi olacak. Oyuncular; yepyeni yöntemler ve geliştirilmiş sistemler sayesinde Rocksmith+ aracılığı ile akustik, elektro ve bas gitar çalmayı öğrenebilecek. Bu sistem için kapalı beta süreci şu sıralar başlayacak.

Riders Republic

Steep oyununun geliştirici ekibi tarafından hazırlanan Riders Republic, halihazırda bir kere ertelenmişti. Şimdi ise Ubisoft, bu oyunu tekrar gösterdi ve net çıkış tarihini açıkladı. Şirketten gelen açıklamalara göre Riders Republic, 2 Eylül 2021 tarihinde bilgisayarlar, eski nesil konsollar ve yeni nesil konsollar için piyasaya sürülecek. Yayımlanan oynanış videosu ise sizi o güne kadar heyecanlı tutmaya yetecektir.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Ubisoft, 30 Haziran 2021 tarihinde Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için çapraz platform ve çapraz ilerleme sistemlerinin ilk adımının PC, Google Stadia ve Amazon Luna üzerinden atılacağını açıkladı. PlayStation ve Xbox için ise bu destek, 2022 senesinde gelecek. Ayrıca, bu video oyununa gelecek olan yeni operatör için hikaye temelli anime tarzında bir tanıtım videosu da yayımlandı.

Far Cry 6

Ubisoft, Far Cry 6 için hikaye temelli yeni bir tanıtım videosu yayımlarken, oyunun çevrim içi servis mantığından da bahsetti. Bu servis dahilinde Far Cry 6 oyununa, serinin geçmiş oyunlarındaki ikonik kötü karakterler gelecek ve kendileriyle oyunun farklı bir modunu oynayabileceğiz. Bahsetmiş olduğumuz bu içerik, oyunun sezon biletine dahil edilecek ve gelecek bir tarihte oyunun içerisindeki yerini alacak.

Avatar: Frontiers of Pandora

Seneler önce duyurulmuş ve birkaç kere de arka planda ertelenmiş olan Ubisoft şirketinin Avatar oyunu sonunda resmi olarak gösterildi. Şirketten gelen açıklamalara göre bu oyunun adı Avatar: Frontiers of Pandora olacak ve 2022 senesinde PC, PlayStation 5, Xbox Series X/S, Google Stadia ve Amazon Luna için gelecek. Bu video oyunu, aksiyon-macera tipinde oynanan birinci şahıs bakış açısına sahip bir deneyim sunacak.

Diğer gösterimler

Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint

Just Dance 2022

Assassin’s Creed Valhalla

Mario + Rabbids: Sparks of Hope

Watch Dogs: Legion

Ubisoft+

Werewolves Within

Mythic Quest: Season 2

The Crew 2

Brawlhalla x Teenage Mutant Ninja Turtles