Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Dreams için PlayStation VR desteği geliyor

Dreams oyunu kendisini genişletiyor.

PlayStation Blog aracılığı ile yapılan yeni bir açıklama ile öğrenmiş olduk ki Dreams için PlayStation VR desteği geliyor. Bu açıklamayı direkt olarak Media Molecule ekibinden Abbie Heppe yaptı ve sanal gerçekçilik desteğinin 22 Temmuz 2020 tarihinde oyuna ekleneceği duyuruldu kendisi tarafından. Bu destek, tamamen ücretsiz bir şekilde oyuna gelecek ve oyuncular sadece bir adet güncelleme indirerek, oyunlarını sanal gerçekçilik teknolojisine uyumlu bir hale sokabilecek. Bu destek ile birlikte oyuna yeni içerikler de eklenecek tabii ki.

Dreams

Dreams, sanal gerçekçilik desteğine kavuşuyor

Media Molecule tarafından yapılan açıklamalara göre 22 Temmuz 2020 tarihindeki güncelleme ile oyuna sadece sanal gerçekçilik desteği gelmeyecek; bu destekle alakalı olarak yeni öğretici bölümler, bilgilendirici tablolar ve Media Molecule tarafından ilgili içerikler de oyundaki yerini alacak. Tüm bu içerikler sayesinde oyuncular, PlayStation VR için içerik üretmeye başlayabilecek. Bu güncelleme sadece sanal gerçekçilik desteğine ilgi gösteren oyuncuları da ilgilendirmiyor; yeni içerikler arasında sanal gerçekçilik ile alakalı olmayanlar da var.

Dreams oyununda içerik üreten oyuncular, 22 Temmuz 2020 tarihinden itibaren ürettikleri içeriklerin sanal gerçekçilik ile uyumlu olup, olmadığını belirtebilecek. Eğer oluşturulan içerik, sanal gerçekçilik ile alakalı olursa, oyuncular o içeriği yeni bir öge üzerinden değerlendirebilecek. İçeriğin beğenilip, beğenilmemesinin yanı sıra sanal gerçekçilikte deneyimin ne kadar rahat olup, olmadığı da sorulacak. Bu sayede de PlayStation VR başlığınızda size en rahat deneyimi yaşatacak içeriği kolayca bulabileceksiniz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x