Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

DOOM Eternal için ön sipariş ve delüks sürüm hediyeleri açıklandı

Oyuna ön sipariş verenler ve delüks sürüm alanlar pek çok içeriğe sahip olacaklar.

Efsanevi FPS türündeki video oyunu serisinin yeni üyesi konumundaki DOOM Eternal oyununun çıkış tarihi açıklandı ve oyun ön siparişe açıldı. E3 2019 dönemiyle birlikte bu oyunun farklı sürümlerinin paket içerikleri de belli oldu. Haberimize konu olan oyunun ön siparişiyle birlikte bazı oyun içi ödüller verilecek. Ayrıca bunlara ek olarak bu oyunun deküks sürümünü satın alanlar için farklı ödüller sunulacak. Bu arada bahsettiğimiz oyunun; PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için 22 Kasım 2019 tarihinde çıkışını gerçekleştireceğini hatırlatalım.

DOOM Eternal

DOOM Eternal oyununu erkenden alanlar ödüllere hak kazanacaklar

Genelde Mars gezegeni mekan olarak kullanan DOOM serisi, bu kez dünyaya dönüyor fakat kötülükler de oyuncuların peşini bırakmıyor. Bu farklı yapıyı deneyimlemek isteyen oyunculara Bethesda tarafından bazı ödüller sunulacak. Daha doğrusu oyunu ön siparişle satın alanlar ve bu oyunun delüks sürümünü tercih edenler bazı ayrıcalıklardan faydalanacaklar.

Öncelikle bu FPS oyununu ön siparişle alacak olanlar için ne gibi içerikler sunulacağını belirtelim. Ön sipariş veren oyuncular Rip and Tear isimli paketin sahibi olacaklar. Bu paket içerisinde oyunun çoklu oyunculu oyun modu olan Battlemode tarafında kullanılmak üzere DOOT Revenant görünümü hediye edilecek. Ayrıca yeni karşılaşmalar ve sürprizler içerecek olan Cultist Base hikaye seviyesinin yeniden düzenlenmiş haline de ön sipariş verenler erişebilecek.

Tüm bunlarla birlikte ön sipariş vererek Rip and Tear paketini kazananlara Throw-back Shotgun silah kaplaması hediye edilecek. Bahsettiğimiz tüm bu seçeneklerin oyunun herhangi bir paketini ön siparişle satın alanlara sunulacağını hatırlatalım. Bir de DOOM Eternal oyununun delüks sürümünü satın alan oyunculara verilecek hediyeler var ki onlardan da bahsetmeden geçmeyelim.

Bu oyunun delüks sürümünü satın alanlar birinci yıl paketine doğrudan sahip olacaklar. İki hikaye eklentisi ve pek çok içerik bulunan bu paketle oyuncular bir yıl boyunca gelecek içeriklerden ekstra ücret ödemeden faydalanabilecekler. Ayrıca yine bu oyunun delüks sürümünü satın alanlara Demonic Slayer görünümü ve Classic Weapon ses paketi hediye edilecek. Classic Weapon ses paketi sayesinde, oyuncular bu serinin eski oyunlardaki ses efektlerini oyunda kullanabilecekler.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir