Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Diablo IV oyununda antik eşyalar yer almayacak

Blizzard Entertainment, antik eşyalar hakkında önemli noktaları düşünüyordu ve oyunculardan geri bildirim topluyordu.

Geçtiğimiz haftalarda Blizzard Entertainment, Diablo IV hakkında bir içerik yayımlamıştı. Bu içerikte, bahsi geçen yeni video oyununun ilerleme sistemlerinden ve oyun sonu içeriklerinden bahsedilmişti. Konuşulan konulardan bir tanesi de antik eşyalar idi; geliştirici takım, bu eşyalar hakkında oyunculardan geri bildirim istenmişti. Bugün ise o geri bildirimlerin sonucu açıklandı; açıklamalara göre Diablo 4 oyununda hiçbir şekilde antik eşya her almayacak. Oyuncular, bu sisteme yeni oyunda veda edecek.

Diablo 4

Diablo 4, önemli bir karar ile karşımıza çıktı

Blizzard Entertainment tarafından yapılan açıklamalara göre Diablo IV oyunundan antik eşyaların çıkartılması ile birlikte farklı şeylere önem verilecek. Bunlardan ilki, sarı renkteki nadir eşyalar olacak. Ekip, nasıl olacağını açıklamadı ama bu video oyununda nadir eşyalar, geçen oyunlara göre daha değerli ve daha kullanışlı olacak. Ayrıca, bu ögeleri daha da kullanışlı yapacak olan yeni ve adı henüz belirlenmemiş bir öge de yer alacak. Bu öge, kullanılabilir olacak ve yaratıklardan elde edilecek.

Yapılan açıklamalara göre bu yeni öge, rastgele özelliklerde düşecek ve her ögede bir adet Legendary seviyesinde Affix bulunacak. Bu öge, sadece oyun sonu içeriklerin de sonunda çıkabilecek ve öge sayesinde Legendary seviyesinde olmayan bir eşyaya Legendary seviyesinde Affix ekleyebileceksiniz. Yani, Legendary seviyesinde olmayan ögeler de bu yeni eşya sayesinde biraz daha önemli bir hale gelecek. Ayrıca, oyuncuların keşfedebileceği 3 yeni Affix de bu video oyununda olacak.

Oyuna eklenecek olan 3 yeni Affix özelliği Angelic Power, Demonic Power ve Ancestral Power olacak. Angelic Power sayesinde can ve güçlendirme gibi özelliklerin etkiliği yükselecek. Demonic Power ise sizi olumsuz etkileyebilecek olan değerleri daha etkili kılacak. Ancestral Power ise bir düşmana vurduğunuz zaman devreye girecek olan özellikleri daha etkili yapacak. Yani, oyuncular kendi özelliklerini daha da ileri bir seviyeye taşıyabilecek Diablo IV oyununda.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x