Bizimle birlikte çalışacak gönüllü yazarlar arıyoruz! Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Destruction AllStars oyununa Şubat 2021, Mart 2021 ve Nisan 2021’de gelecek olan içerikler detaylandırıldı

Aynı zamanda Destruction AllStars oyununun Nisan 2021'den itibaren 20 Dolar üzerinden satılacağı da öğrenildi.

PlayStation Plus ile birlikte ücretsiz olarak 2 Şubat 2021 tarihinde çıkışını gerçekleştirmiş olan Destruction AllStars oyununun üç aylık geleceği detaylandırıldı. Oyunun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre bu yapıt için Şubat 2021, Mart 2021 ve Nisan 2021 dönemlerinde yeni içerikler gelecek. Bu içerik serisinin ilk adımı ise Şubat 2021’de gelmiş olan olan Double XP Weekend ve Genesis’ Challenge Series ile başladı. Bu içeriklerin sayısı katlanarak, Mart 2021 ve Nisan 2021 dönemleri de oldukça hareketli geçilmeye çalışacak. Ayrıca bu video oyunu, Mart 2021’de de PlayStation Plus ile olan ücretsiz yapısını koruyacak.

Destruction AllStars

Destruction AllStars oyununa yeni neler gelecek?

Geliştirici ekibin açıklamalarına göre Destruction AllStars, Mart 2021 içerisinde Featured Playlist: Mayhem 8v8, Featured Playlist: Stockpile 4v4, Double XP Weekends, Bluefang’s Challenge Series ve 10 yeni kozmetik öge ile güncellenecek. Nisan 2021 içerisinde de Featured Playlist: Carnado Solo, Double XP Weekends ve birkaç sürpriz oyuncuların karşısına çıkacak. Muhtemelen, Nisan 2021 dönemi çok daha detaylı olacaktır; 1 Nisan 2021 tarihinden itibaren bu video oyunu, PlayStation Plus sisteminden kaldırılacak ve ücretli bir oyun haline gelecek. Tabii ki oyunu daha önce kütüphanesine ekleyen kişiler, oynamaya devam edebilecek.

Destruction AllStars oyununun geliştirici ekibinin söylediğine göre 1 Nisan 2021 tarihinde bu oyun PlayStation Plus sisteminden kaldırıldığı zaman 20 Dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olacak. Bu aslında çok ilginç bir bilgi; hatırlayacak olursanız, bu video oyunu ilk duyurulduğunda 70 Dolar üzerinden satılacaktı. Daha sonra ertelemeler yaşandı ve işin içine PlayStation Plus girdi. 70 Dolar olarak hedeflenen bir oyunun da şimdi 20 Dolar üzerinden satılacak olması aslında oyun fiyatlandırmalarının ne kadar yanlış yapılabileceğini bizlere gösteriyor. Bu oyunu açıkçası 70 Dolar karşılığında oynamak inanılmaz acı verici olurdu.