Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Death Stranding oyununun devamında uzaya mı çıkacağız?

Hideo Kojima tarafından hazırlanan yeni taslaklarda uzay gemileri ve Death Stranding evrenine ait olan ögeler göründü.

En son Death Stranding ile oyuncuların karşısına çıkmış olan Hideo Kojima, bir süredir sosyal medya kanallarındaki sessizliğini koruyordu. Kendisi, Silent Hills oyununun geliştirilme süreci hakkında ortaya atılan söylentilere bile direkt olarak cevap vermemişti. Şimdi ise bu sessizlik bozuldu ve Hideo Kojima, yeni bir video oyunu geliştirirken öncelikle neler yaptığını anlattı. Bu paylaşımda bazı görseller de yer alıyordu ve o görseller, oyuncular tarafından didik didik edildi. Bunların sonucunda ise oldukça ilginç bilgilere ulaşıldı.

Death Stranding

Death Stranding için bir devam oyunu mu geliştiriliyor?

Hideo Kojima, öncelikle yeni bir oyun geliştirirken izlediği yoldan bahsetti. Bunun bahsedildiği paylaşımda bir görsel bulunuyordu ve burada büyükçe bir uzay gemisinin çizimini rahatlıkla görebiliyorsunuz. Hideo Kojima, bunun ardından yeni bir paylaşım yaptı ve bu paylaşımda da bir fotoğraf bulunuyordu. Aynı şekilde bu fotoğrafta da arka planda bir uzay gemisi çizimi görebilmek mümkündü. Yalnız, her şey bu kadarı ile sınırlı da değil. Sonuçta, Hideo Kojima yeni bir markaya ait uzay oyunu yapıyor diye düşünebilirsiniz ama durum öyle değil.

Hideo Kojima tarafından paylaşılan görsellerdeki uzay gemisinin üzerinde, “Bridges” ve, “Landing Ship” yazıyor. Bridges, Death Stranding oyununa ait olan bir marka ve oyunun hikayesinde de kritik bir rol bulunduruyordu. Landing Ship ise herhangi bir özel anlama sahip değil; kendisi direkt olarak yapılan çizimdeki ögenin bir iniş gemisi olduğunu bizlere söylüyor. Eğer çizimlerden anlamadıysak, zaten bu terime bakarak uzay gemilerinin tasarlandığını düşünebiliriz ve Bridges ile alakalı gönderme doğruysa da işler çok daha kızışabilir.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x