Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Death Stranding için 80 dakikalık bir sunum gerçekleştirilecek

Bu sırada, Hideo Kojima da Death Stranding ardından yeni bir proje üzerinde çalışacağını açıkladı.

Death Stranding, en son kendisini The Opening Night Live Show sırasında göstermişti. O etkinlik, Gamescom 2019 kapsamında yapılmıştı ve Hideo Kojima da etkinlik sırasında, oyununu tekrar göstereceğini resmi olarak açıklamıştı. Açıklamalara o gösterim, Tokyo Game Show 2019 sırasında gerçekleştirilecekti. Bugün ise o sunum hakkında ilk bilgilerin sahibi olmayı başardık.

Death Stranding

Death Stranding oyununa doyacağız

Hideo Kojima ve bahsi geçen video oyununun geliştirici stüdyosundan gelen açıklamalara bakacak olursak Tokyo Game Show 2019 sırasında bu oyun için toplamda 80 dakika sürecek şekilde, iki farklı sunum gerçekleştirilecek. İlk sunum, 12 Eylül 2019 tarihinde gerçekleştirilecek ve 50 dakika sürecek. Bu sunum, profesyonel insanlara yapılacak. Bir sonraki sunum ise herkesi kapsayacak.

Yapılan açıklamaların devamına göre Death Stranding oyununun ikinci sunumu, bir sonraki günde gerçekleştirilecek ve bu sunumu herkes görebilecek. 30 dakika sürecek olan bu sunumda, oyunun ses sanatçıları da yer alacak. Yani, duruma şöyle bir baktığımız zaman oyuncuların bu video oyununa doyacağını söyleyebiliyoruz. Tabii 80 dakika boyunca oynanış anları mı gösterilecek, bilemiyoruz.

Tüm bunlar yaşanırken, tahmin edebileceğiniz gibi Hideo Kojima, oyunu hakkında röportajlar vermeye devam ediyordu. Bu röportajlardan bir tanesinde Hideo Kojima, geliştirmiş olduğu bu video oyununu hala kendisinin bile anlayamadığını açıkladı. Ayrıca bu sırada, efsanevi yapımcı ilginç bir cümle kurarak, Death Stranding ile yeni bir oyun türü oluşturmak istediğini de açık bir şekilde söyledi.

Haberimizi sonlandırmadan önce belirtmek istiyoruz ki Cyberpunk 2077 ile internet alemine bir bomba gibi düşen Keanu Reeves, Kojima Productions stüdyosunu ziyaret etti ve Hideo Kojima ile fotoğraf çektirdi. Ayrıca kendisi, stüdyonun mutfak tahtasına da kendi imzasını attı. Ayrıca Hideo Kojima, Twitter üzerinden bir açıklama yaparak, Death Stranding ardından yeni bir proje üzerinde çalışmaya başlayacağını da açık bir şekilde belirtti.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir