Days of Play nedir?

Sony Interactive Entertainment, Days of Play ile oyunculara uygun fiyatlar sunuyor.

Yaz ayları geldiği zaman indirimler ve kampanya dönemleri de artıyor. Sony Interactive Entertainment ekibi de PlayStation markası ile alakalı olarak Days of Play isimli bir kampanya düzenliyor. Bu kampanya, her sene, yaz ayları içerisinde yapılıyor. Mesela, 2019 senesindeki kampanya dönemi haziran ayı içerisinde gerçekleşmişti. Bu satırları yazdığımız sırada oyuncular, 2020 senesinin yeni kampanya dönemini bekliyor ve bizler de o bekleme süreci devam ederken, bahsi geçen kampanyayı size anlatmak istedik.

Days of Play

Days of Play, nasıl bir indirim kampanyasıdır?

Biraz önce de dediğimiz gibi Days of Play, her senenin yaz ayları içerisinde gerçekleşen bir indirim dönemidir. Bu dönem başladığı zaman PlayStation ile alakalı olan dijital video oyunları, kutulu video oyunları, tekli satılan konsollar, konsol paketleri, tekli satılan kontrolcüler ve diğer aksesuarlar indirime girer. Bu indirimler sadece resmi satıcılar üzerinde gerçekleşir. Yani, dijital oyunlar için fiyat indirimleri sadece PlayStation Store üzerinden görünebilir. Fiziksel ürünler ise büyük mağazalarda indirime girer.

Zaman zaman bu kampanya sırasında özel tasarım konsollar da oyuncuların karşısına çıkabilir. Mesela, bu konsollardan bir tanesini hemen yukarıdaki görselden görebiliyorsunuz. Bu konsol, resmi olarak sadece bahsi geçen kampanya aktif iken satılmıştı. 2020 senesinde benzer bir konsol tasarımı tekrar görür müyüz, şimdilik bilemiyoruz. Malum, sonbahar aylarında PlayStation 5 konsolu çıkacak. Yine de The Last of Us Part II için özel tasarım bir konsol geliştiriliyorsa, kampanya dönemi için de benzer bir şey yapılabilir.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x