Days Gone
Days Gone
Days Gone
Days Gone
Days Gone
Days Gone
Days Gone
Days Gone

Days Gone için yayımlanan yeni görsellerde aşkı görüyoruz

Toplamda 8 adet olan bu görseller, Days Gone oyununun kalitesini gözler önüne seriyor.

26 Nisan 2019 tarihine ertelenmiş olan Days Gone, PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro konsolları için piyasaya sürülecekti. Bu video oyunu ile zombi dolu bir dünyaya, Deacon St. John ile adım atacaktık. Deacon St. John, zombiler tarafından ele geçirilmiş bir dünyadan önce mutlu bir hayata sahipti. Karakterimiz, Sarah Whitaker ile evliydi. Oyun içerisinde bu evlilik ile alakalı bolca duygusal sinematik sahne izleyeceğimizden eminiz ama tüm bunlar ile karşılaşmadan Sony, bu evliliğe dair bazı görseller yayımladı. Bu görselleri, hemen yukarıdaki galerimizden sizler de görebiliyorsunuz.

Days Gone

Days Gone, bu görsellerle birçok oyuncunun dikkatini çekti

Days Gone için yayımlanmış olan yeni görsel sayısı 8. Ayrıca tüm bu görsellerin bir PlayStation 4 Pro üzerinden gerçek zamanlı olarak alındığını da hatırlatalım. Yine de bu görsellerin, oyun içi grafikten ziyade, sinematik sahnelerin, daha önceden hazırlanmış grafikleri olduğunu sizlere söyleyelim. Yine de bu görsellere bakacak olursak, oldukça kaliteli sinematik sahneler ile karşılaşabileceğimizi tahmin edebiliyoruz.

Görsellerin tamamında Deacon St. John ve Sarah Whitaker, birlikte görünüyorlar. Ayrıca bu görsellerde Deacon St. John isimli karakterimizin ikonik motosikleti de görünüyor. Tabii tüm görsellerde bu motosiklet yok. Bazı görsellerde sadece Deacon St. John ve Sarah Whitaker karakterlerini; onların arasındaki sevgiyi ve aşkı görüyoruz. Dilerseniz bu noktada bizler haberimizi bitirelim, sizler de görsellere göz atmaya devam edin efendim.

Kurucu

1
Yorumlar

avatar
0 Yorum Konuları
0 Konu Cevapları
0 Takipçiler
 
En Popüler Yorum
En Sıcak Yorum
  Abone Ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir