Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Days Gone oyununun özel sürümleri duyuruldu

Oyuncuları, Special Edition ve Collector’s Edition isimli iki farklı Days Gone paketi bekliyor.

26 Nisan 2019 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için çıkışını gerçekleştirecek olan Days Gone, geçtiğimiz günlerde karşımıza özel sürümleri ile çıktı. PlayStation Blog üzerinden yapılan yeni bir açıklama ile bu video oyununun özel sürümleri duyuruldu. Bu sürümler ise Special Edition ve Collector’s Edition olarak adlandırıldı. Dilerseniz öncelikle Special Edition sürümünün detaylarına hep birlikte bir göz atalım.

Days Gone

Days Gone, iki farklı sürüm ile oyuncuların karşısına çıkıyor

Öncelikle şunu söylememiz gerekiyor ki Days Gone oyununun hangi sürümüne ön sipariş verirseniz verin; Drifter Crossbow ve motosikletiniz için Nitrous, Gas Tank ve Shroud iyileştirmelerine sahip olabiliyorsunuz. Fakat bu video oyununun Special Edition sürümünde tahmin edebileceğiniz gibi çok daha fazla şey bulunuyor. Özel bir oyun kabı ile oyunculara sunulan bu paketin içerisinde oyunun müzikleri, 48 sayfalık bir küçük sanat kitabı ve bazı dijital içerikler bulunduruyor.

Collector’s Edition içerisinde ise biraz önce saydığımız her şeye ek olarak özel bir figür, birçok pin ve çıkartma bulunuyor. Biraz önce bahsetmiş olduğumuz dijital içerikler ise oyundaki bir yeteneğe erkenden erişim, motosiklet için 3 farklı tasarım ve konsolumuz için özel bir dinamik tema olarak görünüyor.

Sanırım ekstradan söylememize gerek yok fakat tüm bu sürümler, kutulu olarak satılıyor. Yani, dijital bir şekilde oyunun koleksiyoncu sürümünü satın alamıyorsunuz. Bu sürümde fiziksel ögeler bulunduğu için paketi de fiziksel bir şekilde satın almanız gerekiyor.

Kurucu

1
Yorumlar

avatar
0 Yorum Konuları
0 Konu Cevapları
0 Takipçiler
 
En Popüler Yorum
En Sıcak Yorum
  Abone Ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir