Cyberpunk 2077, Xbox Game Pass üzerinden çıkabilir

Xbox Afrika, Cyberpunk 2077 oyununun çıkış gününde Xbox Game Pass sisteminde olacağını söyleyen bir video yayımladı.

CD Projekt RED ekibinin çok büyük bir merakla beklenen video oyunu olan Cyberpunk 2077; PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak. Diğer platformları bilemeyiz ama Xbox One ve Windows 10 temelli PC tarafında bazı oyuncular, abonelik hizmetleri ile oyunları ücretsiz bir şekilde çıkış günlerinde oynamaya alıştı. Bu noktada tabii ki Xbox Game Pass sisteminden bahsediyoruz. Bugün ise Xbox Afrika, çok ilginç bir paylaşım yaptı ve bahsi geçen bu oyunun, çıkış gününde sistemlerinde olacağını söyledi.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077, Xbox Game Pass üzerinden çıkmayabilir de

Xbox Afrika tarafından yayımlanmış olan bu video, paylaşıldıktan hemen sonra silindi. Yani, sizlere o görüntüleri paylaşamıyoruz ama Xbox Afrika gibi bir marka, neden durduk durmadık yere böyle bir video oyunu videoya eklesin ki? Tabii ki o videonun yayımlanması bir hata idi ve bu hata fark edilince de video silindi ama en baştan bu oyunun videoya eklenmiş olmasında bir gariplik vardı. Bu konu hakkında verebileceğimiz daha fazla bilgi de ne yazık ki bulunmuyor efendim.

Haberimizi sonlandırmadan önce sizlere bu oyun hakkında iki ufak bilgi daha vermek istiyoruz. Bu bilgilerden ilki, aslında haberimizin en tepesindeki videoda yer alıyor. Bu videoda, Cyberpunk 2077 oyunundaki müziklere emek verecek olan bazı insanlar gösteriliyor. Bir diğer bilgi ise oyunun geçmişte sızdırılmış bir haritası hakkında. Bu harita, oyunculara oldukça küçük görünmüştü ama bazı oyuncular, o haritayı aldı ve daha önce yayımlanmış olan tanıtım ve oynanış videolarındaki bölümleri kırmızı ile işaretledi. Bu da, haritanın ne kadar büyük olabileceğini oyunculara göstermiş oldu.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x