Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Cyberpunk 2077, gerçek zamanlı ışın izleme teknolojisini destekleyecek

Watch Dogs Legion ardından Cyberpunk 2077 oyununun da bu teknolojiyi barındıracağını öğrendik.

Halihazırda görselliği ile oyuncuları etkilemeyi başarmış olsan Cyberpunk 2077, PC için yeni nesil teknolojiler ile geliyor. CD Projekt RED ve NVIDIA taraflarından gelen açıklamaya göre bu video oyununda gerçek zamanlı ışın izleme teknolojisi yer alacak. Bu teknoloji sayesinde de oyunun grafikleri adeta bir seviye ileriye gidecek. Bu teknolojinin aktif halini, hemen aşağıdan sizler de görebilirsiniz.

Cyberpunk 2077, gerçek zamanlı ışın izleme teknolojisini destekleyecek

Cyberpunk 2077, yansımalaryla bile dikkat çekebilecek

Eğer NVIDIA GeForce RTX serisinden güçlü bir ekran kartına sahipseniz, bu video oyununu bahsettiğimiz teknoloji ile birlikte deneyebileceksiniz. Gerçek zamanlı ışın izleme teknolojisi, direkt olarak bu oyunun çıkışında bir destek olarak bulunacak. Yani, oyuncuların ekstra bir güncelleme beklemesi gerekmeyecek. İlk günden itibaren bu teknoloji, görsel şölen sunabilecek.

Call of Duty: Modern Warfare, Wolfenstein: Youngblood ve Watch Dogs Legion derken, şimdi de Cyberpunk 2077 için bu teknoloji duyuruldu. Belli ki PC oyuncuları 2019 ve 2020 senelerinde piyasaya sürülecek olan birçok video oyununda bu teknolojiyi görebilecek. Konsol oyuncularının ise yeni nesli beklemesi gerekecek; ışın izleme teknolojisi, yeni nesil konsollarda yer alacak.

Oyuncular ise şimdiden bu durum için heyecanlanmış durumda. Birçok oyuncu, şimdiki nesil ekran kartı ile bu teknolojiyi, bu oyunda denemeye hazırlanırken; bazı oyuncular da ekran kartını yenilemeyi düşünüyor. Peki, sizler bu oyun ve bu teknoloji için ekran kartınızı yenilemeyi düşünür müsünüz? Konu hakkındaki yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız efendim.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir