Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Cuphead oyununun Netflix şovu için yayın öncesi görüntüler paylaşıldı

Netflix, The Cuphead Show için Twitter üzerinden yayın öncesi görüntüler paylaştı ve dizide rol alacak seslendirme sanatçılarını da tanıttı.

Cuphead oyunu; farklı tarzdaki tarzı çizimleri, başarılı oynanış mekanikleri ve tabii ki de bölüm sonu düşmanlarının zorluğu ile çıkışını yaptığı 2017 senesinde, adından çokça söz ettirmişti. Sanat yönetimi açısından oldukça başarılı olan oyunumuz, The Game Awards 2017 etkinliğinde bu daldaki en iyi oyun olmayı başarmıştı. Dört milyondan fazla satış yapan Cuphead oyununun başarısı, Netflix firmasının da gözünden kaçmadı. 9 Temmuz 2019 tarihinde The Cuphead Show animasyon dizisinin duyurusunu yapan Netflix, Twitter üzerinden, dizi hakkında yeni bilgiler paylaştı.

Cuphead

Cuphead ve Mugman karakterlerini kimler seslendirecek?

Oyunun, geliştirici firması olan Studio MDHR ile birlikte çalışan Netflix, Twitter üzerinden bazı yayın öncesi görüntülerin bulunduğu bir video paylaştı. Paylaşılan görüntüler, sadece animasyon dizinin görüntülerini içermiyor. Yapım aşamasında görev alan animasyon sanatçılarının da bulunduğu videoda, heyecanla beklenen Netflix şovunun, seslendirme sanatçılarını da tanıyoruz. Paylaşılan bilgilere göre, Cuphead rolünü Tru Valentino seslendirecek ve baş kahramanımızın kardeşi rolündeki Mugman karakterini ise Frank Todaro seslendirecek.

Tüm bu paylaşılan bilgilere rağmen yapımcı firma, dizinin çıkış tarihi hakkında kesin bir açıklama yapmadı. Dizinin yanı sıra ayrıca popüler platform oyunumuz için bir de ek içerik üreten Studio MDHR firması, işini ciddiye alan firmalardan birisi. Oyunculara daha kaliteli bir içerik hazırlamak için bu ek paketin çıkışını erteleyen Studio MDHR, aynı uygulamayı bu yeni animasyon dizi için de yapabilir.

Deneme Yazar
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x