Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time, mikro ödemeler bulundurmayacak

Crash Bandicoot 4: It’s About Time oyununun geliştirici ekibi son noktayı koydu.

Geçtiğimiz günlerde size Crash Bandicoot 4: It’s About Time hakkında bazı haberler sunmuştuk. Bu haberlere göre bahsi geçen video oyununun içerisinde mikro ödemeler bulunacaktı; oyuncular muhtemelen oyundaki oynanabilir karakterler için farklı görünümleri, mikro ödemeler aracılığı ile satın alabilecekti. Yalnız bugün, oyunun geliştirici ekibinden bir açıklama geldi ve oyunlarında hiçbir şekilde mikro ödemenin yer almayacağı açık bir şekilde belirtildi. Bu da demek oluyor ki Microsoft Store, yanlış bir bilgi içeriyordu.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time

Crash Bandicoot 4: It’s About Time hakkında ne olmuştu?

Geride bıraktığımız haftalarda duyurulmuş olan Crash Bandicoot 4: It’s About Time, fiyatı ile oldukça dikkat çekmişti. Normalde, daha önce piyasaya çıkmış olan Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, içerisinde üç adet yenilenmiş video oyunu bulundurmasına rağmen 40 Dolar istiyordu. Yalnız bahsi geçen markanın yeni oyunu, direkt olarak 60 Dolar istiyor. En başlarda oyuncular, bu fiyata oldukça tepki göstermişti ama geçen günlerde öğrenilen yeni bir detay, aslında oyunun neden 60 Dolar olacağını bizlere gösteriyor.

GameStop tarafından yayımlanan yeni bir reklama göre bu video oyunu, Crash Bandicoot N. Sane Trilogy içerisindeki oyunların toplamından bile daha büyük olacak; içerisinde 100’den fazla bölüm bulunduracak. Bununla birlikte oyunun içerisinde yeni modlar, yeni mekanikler ve çok daha fazlası yer alacak. Zaten oyunun içerisinde 100’den fazla bölüm olması, aslında fiyatın 60 Dolar olmasını direkt olarak karşılıyor. Normalde bu serideki oyunların bölüm sayısı 30’u bile zor geçerken, bu oyun dev gibi olacak efendim.

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy paketinin içerisindeki ilk video oyununda 26, ikinci oyunda 27 ve üçüncü oyunda da 32 adet bölüm bulunuyor. Tüm bu oyunları birleştirip, topladığınız zaman bile 100’e ulaşamıyorsunuz. İşte bu noktada da bahsi geçen yeni olan video oyununun büyüklüğü gözler önüne seriliyor. Şimdilik konu hakkında Activision tarafından herhangi bir bilgi verilmedi ama eğer bu reklam doğruysa, resmi açıklamayı çok yakında alabiliriz diye düşünüyoruz.

Mavi Kol
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x